Unhuman

Skupina stredoškolákov sa vyberie na výlet, ale ich autobus havaruje. To nie je jediným problémom, keďže sa v rádiu ozve varovanie o tom, že USA sú pod chemickým útokom. Následky tohto útoku sa očividne prejavuju zvýšenou agresivitou a túžbou po ľudskom mäse, takže školáci majú pred sebou ťažkú výzvu v podobe boja o prežitie. (Marceloo)

pornogrind

Od režiséra The Collector (2009) a The Collection (2012) jsem toho čekal rozhodně víc. Je pravda, že zdejší hodnocení naznačovalo, že to bude nejspíš průser ale já jsem bláhově doufal, že to jen většině lidí nesedlo. Kdyby Marcus Dunstan natočil byť jen průměrnou zombie řežbu udělá asi líp. Chápu, že možná chtěl originální příběh  s překvapivou pointou ale tady to těžce nezvládl. Finální moralizování je jen posledním hřebíčkem do rakve. 2 slabý hvězdy. ()

oveckaoa

Skupina studentů jede na výlet autobusem a mezitím se něco stane. Vypadá to jak zombie horor nebo něco o nákaze, ale realita je jiná. Bohužel postavy jsou příšerné a ani jedna není sympatická speciálně Ever jsem přál smrt hned od začátku. Ten nápad proč se to děje je dobrý , ale zpracování ho potápí.  40 procent ()

Rathalos

Nemozem uverit tomu,ze tento film reziroval Marcus Dunstan,ktory ma na konte niekolko mojich oblubenych hororovych peciek,lebo tentoraz sliapol do poriadne velkeho ho*na,nefunguje to ani ako horor,komedia ci ako thriller,taka nevydarena rozpravka pre deti a neskutocne mi zrala nervy ta sikmooka,neznasam ludi,co vsade strkaju nos a su "mudri" ako salamunova rit,takze jednu hviezdu udelim za herecku Ali Gallo,ktora mi ako jedina bola sympaticka...:-) ()

J*A*S*M

Šikovný koncept, chtěl bych ho vidět zpracovaný seriózním způsobem. Tak, jak jej uchopili Dunstan s Meltonem, je ale film v první půlce tak strašně iritující, že jsem ho málem vypnul. Škoda že jsem tak neudělal, pak by mi alespoň nemuselo být líto - když se ukáže, o co vlastně jde - jak to tvůrci zpatlali. ()

iXtr3m3 odpad!

Že som sa nenechal odradiť komentármi a držal som sa toho, ako človeka tvorcovia doslova "ojebkali" v traileri? Strata času, OK, aký taký kvalitatívny pokus tam možno cítiť, ale za stupídnu myšlienku, absenciu ľakačiek, gore scéna tam bola v podstate ako tak slušná jedna a to prvá v buse, tak dávam odpad, budem nekompromisný. ()

• Po závěrečných titulcích následuje ještě jedna scéna. (bianci)