Návštěvníci

• Francúzsko Visitors

Richardův první den ve funkci policisty havarují ve venkovském městečku Pointe-Claire dvě vesmírné lodě. Tato podivná nehoda je jen první z řady záhadných událostí. (HBO Max)

futislav

Ulítlá sci-fi, kde jsem se v každém díle několikrát srdečně zasmál. Humor, který asi každému nesedne, ale dobře jsem se bavil. Příběh není úplně mimo, časové přesmyčky jsou docela vychytané. Chce to ale shlédnout celé. První díly nic moc, ale dostane to grády a konec je asi nejlepší. Dal by se z toho udělat dobrý film, ale tím by ubylo humoru. Hvězda dolů za efekty, kterých je jako šafránu a jsou laciné. ()

cariada

Nebylo to vůbec špatné. Nejdříve se to jevilo jen jako taková blbost o horlivém policejním nováčkovi, který je za otloukánka, který uvidí UFO a samozřejmě je za blbce. Naštěstí se to bzro provalí a kaleidoskop událostí a figurek může do sebe všelijak zapadat. Někdy to funguje jindy drhne. Přesto je to díl od dílu lepší a po finále. Děj zůstal otevřený, tak že se nejspíš bude pokračovat dál. Zrušený to není, tak uvidíme. ()

Hugho

Seriál plný nesympatických osôb a divných reakcií. Asi som už starý, ale tento moderný francúzsky humor resp sarkazmus mi nesedí. Možno aj preto, že si pamätám dobu, keď frantíci točili perfektné filmy. Tu cítim miesto galskej elegancie scenáristickú topornosť až nemohúcnosť. Tretí diel som už nevládal dopozerať. ()

Ajfist

Hlavní postava se chová jako retard a za kamarády má další retardy. Díly mají jen okolo 20 minut děj vůbec neodsýpá. Francouzi mívali komedie dobré, ale tohle  mi jako dobrá komedie nepřijde. Jednání postav je nelogické. Richard bývalý majitel a prodavač v obchodě s videohrami se rozhodne dělat místního policajta a nikdo ho nebere ani v uniformě vážně. Sundá autem při couvání mimozemšťanku, která vypadá jako člověk, a jediné co jí odlišuje od lidí jsou černé oči bez bělma a černá krev. No celé je to takové podivné. Natočili jen jednu řadu a myslím, že u ní taky zůstane, protože tohle je tak pro děti a i těm by tohle bylo asi málo.. Koukat se na to sice dá, ale žádnou větší akci čekat nelze ani přesto, že jsou tam dva druhy mimozemšťanů, které se navzájem nemusí. Z námětu se dalo vytřískat mnohem víc a nedat do hlavní role nesympatického pitomce co se nejen stabilně jako pitomec tváří, ale i tak jedná. Bohužel tenhle pitomec si napsal scénář a i to sám natočil. Měl zůstat raději za kamerou a ne se cpát před ní. ()

Trevor

Váčšina tunajších recenzií má niečo do seba. Mohlo to byť natočené ako celovečerný 80 minútový film, najlepší je úplný záver, sú momenty kedy by to človek najradšej pretáčal, chýba tomu lepšia pointa a lepší humor (to aj Wellington paranormal nemá chybu) a francúzov už tiež akosi opúšťa humor. Tretia hviezdička je najmä za to, že celý film neobsahuje akékoľvek korektné fópa drísty, nepodlieha dnešnému trendu a za retro kapitolu, tedá tu šiestu. Ako jednorázovka, keď popri sledovaní filmu potrebujete vybaviť platby či faktúry na internete, prípadne nakúpiť darčeky vhodné, keď občas nesledujete dej o nič mimoriadne neprídete. A áno, ten koniec dostal aj mňa. ()