Začínáme výkladem, jak moc se v USA krade v obchodech, jaký je to problém a že 90 % pachatelů jsou ženy. Faye Burton (Mona Freeman) je žena a krade, jinak pracuje v knihovně a je dcera místního soudce. V obchodním domě Macy's si jí ochranka všimne, dvě ženy ji odchytí při odchodu a ona musí u šéfa podepsat doznání. Nevšimla si toho ale jen ochranka, ale také mladý muž s velkým balíkem Jeff Andrews (Scott Brady), kterému se dobře oblečená mladá dívka líbí a zkusil ji – marně – varovat. Sám je taky zadržen pro krádež, ale ve skutečnosti je to policista a chce jen infiltrovat profesionální gang lupičů. Za Faye přichází do knihovny Ina Perdue (Andrea King) a slíbí jí, že získají zpět její doznání, když bude krást pro ně. Její spolupracovník Pepe (Tony Curtis) dívku zaučí do několika profi triků. Rád by ji zasvětil i do jiných aktivit, ale dívka se mu ubrání. Ze zoufalství málem spáchá sebevraždu, ale Jeff ji zachrání. Pak je ale jeho utajení prozrazeno a gang unese Faye do Mexika, kde má pro ně dále pracovat. Podaří se policii a Jeffovi dívku najít a zachránit? A kdo vlastně řídí celý gang? (Peabody)

liquido26

Průměrné levné noirové béčko o kleptomance, která se zaplete s organizovaným gangem zlodějů a aniž by to tušila stane se policejníc agentkou v utajení, která má pomoci tento gang dostat za mříže. Z postav mě nějvíc zaujala šéfka gangu v podání Andrey Kingové. ()

• Ann Robinson v tomto filmu debutovala. (Pumiiix)