TERRORDROME

Tromácke filmy sa obvykle snažia upútať bombastickými názvami, za ktorými sa potom ťahá nudná sračka. Zombiegeddon hneď po spustení vyvalil tak nefalšovane desivú scénu že mi od hrôzy stáli chlpy na nohách. Z ničoho nič sa tam zjavil Uwe Boll a odrádzal potenciálnych divákov od sledovania, lebo je to vraj strašná sračka a on sa od podobných zetkových počinov drží ďalej. Bu-bu-bu, človeku sa pri tých slovách stiahne ritný otvor do mikroskopických rozmerov! Keď potom začal samotný film tak bolo jasné že Uwe má recht. Zombiegeddon je amatérska sračka do ktorej sa tvorcom podarilo zlanáriť pár známejších tvári béčkových filmov ktoré sa potom občas mihnú obrazom. Hneď na začiatku tam leží na posteli Tom Savini, svoj part si odtrapasí Lloyd Kaufman, pár slov prednesie strhaná Linnea Quigley a o paličke dokrivká aj chudák Robert Zdar aby si trošku zafuckoval ( kto si myslíš že si, Matt Cordell, Maniac Cop?! ). Ono, keby sa kvalita filmu odvýjala podľa počtu fuckov, tak tento by musel byť jeden z najlepších. Ale samozrejme je to príšerná chujovina, stupídnejšia než priemerne vymletý zombík s červami prežratým mozgom. Nehovoriac o tom že pôvodcom zombíckej invázie má byť akýsi kolotočiarsky Lucifer čo sedí v jaskyni a má poskoka s umrleckým mejkapom a šiltovkou. Pár podomácky uklohnených gore efektov, tu a tam obnažené kozy a občas aj podarene dementný fór ( bitka s karate zombíkmi ) zachraňujú celok od absolútneho odpadu ktorý som aj pôvodne chcel dať. Budem veľkorysí. ()

• Ve filmu si sám sebe zahrál Uwe Boll. (Terva)
  • Natáčení probíhalo v americkém městě Baltimore ve státě Maryland. (Terva)
  • Film je považován za první digitální snímek s rozpočtem menším než 50 000 amerických dolarů. Jeho výroba stála jen 10 000 dolarů. (Terva)