Breath

Lara Winslet (Rachel Daigh) je odbornicí na geologii a vulkanologii. Společně se svým pracovním týmem provádí průzkum na sopce. Na konci pracovního dne se Lara rozhodne zůstat o něco déle, aby dokončila zkoušku, a zůstane tak sama. Při návratu se jí stane nehoda, spadne do díry v zemi a zůstane tam uvězněná, kde ji nikdo nevidí ani neslyší. Tento zážitek ji přiměje k tomu, aby provedla přezkoumání celého svého života a začala myslet na svou dceru. (mac000)

Trevor

12 rokov potom ako filmový svet (teda jeho väčšinu) očaril film 127 hodín natočil Janko Skutočný neskutočnú atrapu. Aby to bolo všetko politicky korektné (aj keď to nemuselo byť úmyslom, ale pri dnešných mladých sebavedomých ženských postavách to zakaždým už bude vyzerať takto) tentokrát je v nesnázích kráska (aj o tom by sa dalo polemizovať), síce postaršia, ale stále duchom MLADÁ SEBAVEDOMÁ ŽENA. Úvod naznačí ako to celé dopadne a tak divák takmer od začiatku čaká kedy sa toto filmové trápenie skončí. A keď príde ako bonus povinné prerušenie filmu, aby si niekto zarobil 0,004 eurocentu za načítanie nejakej tej reklamy na Elonovu kryptomenu máte veľmi blízko k tomu aby ste naparili tomuto veľdielu odpad! ako vyšitý. Otrávne flashbacky striedajú ešte otravnejšie myšlienkove pochody hlavnej postavy, objaví sa niekoľko lepších záberov, miestami nhodná hudba ale to je asi tak všetko. John Real má na databáze priradených 7 filmov, ani jeden z nich nemá čo i len 10 hodnotení aby mu vôbec nabehli percentá a ak sú aj ostatné v podobnej kvalite ako Breath tak je to len a len dobre. ()

Marze odpad!

Sedm dni s Larou v dire. K tomu jeji zpetne vzpominky.Film selhava na vsech urovnich. Pribeh je predvidatelny a zcela ignoruje vse o co se divaci zajimaji Lara bud tise v dire sedi nebo vede pseudofilosoficke/pseudopsychologicke reci o tom, jak je slaba a nic se ji nedari dokoncit. Na konci mi bylo jedno, jestli je ziva ci mrtva. ()

Vojta-x odpad!

Hned jak režiséra pustí z léčení a hlavní hrdinka se naučí alespoň trochu hrát, tak mohou natočit opět další sračku, protože toto nebylo nic jiného ()

oveckaoa odpad!

Člověk by řekl, že survival nejde natočit blbě, ale to by se mýlil jelikož jakýsi John Real to dokázal. Tak , že geoložka při průzkumu skal spadne do díry  a nemůže se z tama dostat. Námět dobrý zpracování tragické jelikož většinu filmu neudělá pro svou záchranu nic jen se lituje a říká jak ji bolí noha (nečekaně , že pokud spadnete ze skály může Vás bolet noha) . 3/4 filmu sledujete takové scény a nudíte se do toho Vám režisér ukazuje její dceru, kterou má ráda ačkoli to působí jako opak   jelikož se o ni pořád stará jen její otec celkově ta rodina je povedená matka je kariéristka jelikož myslí jen na práci otec mě přišel jak kdyby jí vyčítal, že se o to děcko musí starat , ale dělal to s radostí a nedokázal jí to říct a to děcko si to asi neuvědomuje jelikož mu to nevadí.   Abych jen nekritizoval pobavila mě scéna kdy její kamarád volá jejímu otci, že se pohřešuje a ať ji jde hledat a on na to řekne, že ho to nezajímá a radši chytá ryby pak tam dojde jak mistr světa a má naráz starosti kde je. 5 procent za toho hada. ()