Vánoce v Connecticutu

(TV film)
  • USA Christmas in Connecticut

Elizabeth (Dyan Cannon) je kuchařská televizní hvězda, vzor amerických matek. Vždy upravená jako celá její rodina, venkovské sídlo naklizené a na stole perfektní pokrmy. To vše je ale pouze fikce, ve skutečnosti žije sama životem smetánky v New Yorku a vařit vůbec neumí. K její velké nelibosti má natočit vánoční speciál s hrdinným horským záchranářem Jeffersonem (Kris Kristofferson), který zase nabídku přijal jen kvůli tomu, aby mohl zaplatit škody na svém vyhořelém srubu. Ti dva jsou jako protiklady a ty, jak známo, se často přitahují... (J.Connor)

noriaki

Kdyby nebyl Arnie úspěšný kulturista, majitel posiloven, investor do nemovitostí, herecká superhvězda a politik, tak by se uživil jako režisér pro Hallmark. Na vyšší level by to asi nebylo, protože i když jsou Christmas in Connecticut neurážející vánoční jednohubka, úplně jim chybí jakýkoliv přesah, nápaditost, lehkost nebo vtahující atmosféra. On je sám, ona je sama. Na konci nebudou sami. A stane se to zrovna na Vánoce. S jinými herci a s talentovanějším štábem by to mohlo být hodně fajn. Ale to se dá říct o každé z toho tuctu vánočních romantických komedií, co se každý rok točí. ()

Rominator

Hrdina Jefferson Jones (Kris Kristofferson) má strávit Vánoce v rodinném kruhu Elizabeth Blane (Dyan Cannon) a být speciálním hostem její populární kuchařské show, ale problém je, že Elizabeth neumí vůbec vařit a celá její rodina je kvůli lepšímu dojmu pro televizi pouze nastrčená... Ve filmu se objeví skrytý vtípek od režiséra Schwarzeneggera ve scéně, kdy Tyler (Gene Lythgow) přijde do domu v kožené bundě a nasadí si černé brýle a řekne Arnoldovým hlasem frázi "I'll be back", tedy "Já se vrátím" (v čase 22:03). Jako herec se Arnold Schwarzenegger objeví pouze v cameo roli muže, sedícího ve stanu před vysílacím vozem, který telefonuje. HODNOCENÍ 50% ()

DEXTER099

Arnold Schwarzenegger si zkusil režírovat film o jedněch vánocích kde hlavní představitelka má co dělat aby zvládla svojí tv show a do toho se potýká s láskou.Průměrný film,který nemá nějak složitý příběh a herecké výkony taky nejsou kdovíjaké navíc vám v hlavě dlouho nezůstane.Za mě celkově 50 % a tři hvězdy. ()

corpsy

Celkom obstojná vianočná tuctovka. Až sa mi nechce veriť, že si Arnold vybral na režírovanie taký ´´kľudný´´ námet. ()

• Ve filmu se objeví skrytý vtípek od režiséra Schwarzeneggera, a to ve scéně v čase 22:03, kdy Tyler (Gene Lythgow) přijde do domu v kožené bundě, nasadí si černé brýle a řekne Arnoldovým hlasem frázi "I'll be back", tedy "Já se vrátím". (Rominator)
  • Režijní debut Arnolda Schwarzeneggera. (M.B)

Arnold Schwarzenegger naváže spolupráci s Netflixem

Arnold Schwarzenegger naváže spolupráci s Netflixem

20.05.2021

Arnold Schwarzenegger dlouhodobě patřil k hercům, kteří se účinkování v seriálové tvorbě téměř zcela vyhýbali. Časy se však zřejmě mění a nyní bývalý republikánský guvernér Kalifornie chystá svůj… (viac)