Stacy urobí vážne rozhodnutie. Dwight a Armand zničia dôkazy. Bodhi má nový plán. (SkyShowtime)

liskam

Proč sakra nepřeřadíme na vyšší rychlost. Chápu že Tulsa není NY, ale tohle tempo by nesvědčilo ani želvě. Je tu nakousnutých několik opravdu zajímavých budoucích konfliktů, ale pokud to půjde tímhle tempem, nebudou všechny vyřešené ani ve čtvrté sezóně. A Stallone prostě potřebuje akci! 3* 70% ()

kenkaku

Tak nějak zjišťuji, že mě cokoliv co se děje v NY vůbec nezajímá a svým způsobem i nudí. Díky tomu ta slabá polovina děje z Tulsy neutáhne zbytek dost intenzivně na to, abych epizodu nepovažoval prakticky za nejnudnější z doposavad odvysílaného. Ano schyluje se na průser, ale to by snad šlo i bez zbytečně vlažného tempa. ()

castor

Oklahoma plná plání a prérií, stád dobytka i úrodných polí. A taky ostrých chlapíků. Jeden takový to má právě za sebou, což způsobí poprask u jeho šéfa motorkářského gangu Waltripa i u agentky ATF Stacy. Mafiánský boss Pete bojující s bronchitidou má šetřit hlasivky, podle doktora nicméně všechny testy dopadly nad očekávání dobře. Ovšem ještě je tu jeho ukřivděný synek Chickie, jehož kroky Dwightovy pořádně zamotají hlavu. U Sheridanova Yellowstonu jsem u posledních sérií kritizoval, že dění na obrazovce by se dalo bez větších obtíží vměstnat do menšího počtu epizod. Možná je to tím, že potíže rančerské rodiny v panenské přírodě sledujeme už nějaký ten pátek, protože ani dění v Tulse není příběhově nějak hutné. Sheridan ovšem kromě břitkých hlášek či slušných vedlejších postavách prodává Slyovo charisma měrou vrchovatou. A zatím to stačí. ()

Necrotongue

Jo, jo, je to dobré, protože tvůrci seriálu s blížícím se závěrem první sezóny neznervózněli a stále podávají svůj standardní výkon, který mi vyhovuje, jelikož ve srovnání s nejedním jiným seriálem představuje slušný nadstandard. Základem, který se od počátku téměř nemění, je výrazně pomalé tempo, a o to víc mě udivuje, jak se tvůrcům podařilo skloubit tuto položku s napětím, jež je stále více patrné. Jasně, stále jde v podstatě o nenáročný seriál, jenže je natočen úplně jinak, než jsem očekával, a myslím to jako kompliment. Ani nevím, proč si mě tato záležitost tak získala, zjevně nejde o nic úžasného, ale mně to prostě sedlo. Ani sedmá epizoda mě nezklamala a silně pochybuji, že by to zvládl některý z obou následujících dílů. / Poučení: Do vany jen s protiskluzovou podložkou. ()