Dwight si všimne príležitosť; rutinná pochôdzka sa skončí búrlivo; Stacy sa zdôverí Dwightovi. (SkyShowtime)

Necrotongue

No vida! Situace se rapidně zlepšila a třetí epizoda mě tak bavila mnohem víc než předchozí díl. Na čtyřiceti minutovou stopáž se toho událo opravdu dost, takže si skutečně nemohu stěžovat na nedostatek zábavy. Naopak, tvůrci naplnili epizodu akcí, fajn humory a Dwight Manfredi se postaral o to, abych si patřičně užil i všechny dialogy. A aby toho nebylo málo, přenesl se hlavní hrdina i tentokrát zcela bez potíží přes věkovou propast, což považuji vzhledem k datu jeho narození za obdivuhodný výkon. Než jsem začal seriál sledovat, považoval jsem Oklahomu za spíše klidný až nudný stát, ale teď už si tím nejsem ani zdaleka jistý. / Poučení: Povolání instruktora autoškoly nebo zkušebního komisaře je z mnoha důvodů rizikovou záležitostí. ()

kenkaku

Seriál dál jede svým tempem (akorát) a dávkuje i stejnou hladinu humoru (autoškola legendární). Vtipné je jak si tam Sly prosadil nejmladší dceru a jak se děj začíná více “zamotávat”. Prostě snaží se kreativně hledat cestu jak nenudit a to se mi moc líbí. ()

castor

V trestním rejstříku má dvě vraždy: jednu zřejmě vůbec nespáchal, druhá byla sebeobranou ve vězení. První dva díly Slyův Dwight kroutil hlavou nad vším, co moderní svět vymyslel. Způsoby komunikace, kafe jen do kelímku, kreditky či obchody, kde neberou hotovost. Příběhově bych to už nicméně čekal silnější. Kšefty v Tulse tak nějak (snadno) plynou, Dwight postupně buduje vlastní mafiánskou organizaci, Sheridanův tým nabízí spoustu odboček a postav, ale nikde se dvakrát neohřeje. Snad se to brzy změní. Každopádně Sylvestr Stallone ví, že je za vrcholem, nicméně sledovat ho v jeho první seriálové roli je obrovská radost. PS: Poprvé se objevuje Slyova (skutečná) dcerka, uvidíme, zda bude mít v sérii ještě nějaký význam. ()