Po 25 rokoch vo väzení musí mafián Dwight Manfredi znovu rozbehnúť svoj život na vidieku v Oklahome. (SkyShowtime)

Necrotongue

Často se setkávám s názorem, že Sylvester Stallone  není zrovna úžasným hercem, a pokud bych neviděl Oskara a Demolišn Mana, souhlasil bych s tím, že se hodí jen do akčních filmů. Faktem je, že když mu role sedne, dělá mi Sly i ve svém pokročilém věku radost, a řekl bych, že mu Dwight sedl. Tempo první epizody nebylo zrovna zběsilé, ale děj mě zaháčkoval, takže se těším na pokračování, a to se mi u každého seriálu, bohužel, nestává. Pokud tvůrci něco výrazně nepokazí, mohl by na mě gangster ze staré školy zasazený do dnešní (a tedy ujeté) doby slušně fungovat i díky tomu, že ho občas překvapí vymoženosti pro něj neznámé a že se bude muset tu a tam přenést přes věkovou propast. Navíc mě fakt baví poslouchat páně Stalloneův hlas a jsem tedy opravdu rád, že se ke mně nedostala dabovaná verze. / Poučení: Staré postupy se mohou stát v současnosti novinkou. ()

DonBraso

Trailer vůbec nenamlsal a ještě Sly jako nějaký gangster. No a ono z toho vyšlo překvapení jako blázen. Sly si užívá roli neskutečně. Pilot nádherně odcejpá, sem tam nějaká hláška a Sly si pomalu buduje svůj rajón v Tulsa. Pilot doopravdy jak víno, scénář šlape a Sly je v každým záběru. Na starý kolena si Stallone v seriálu ještě zahraje a to rovnou, kde má hlavní roli. Snad pojedou další díly stejně tak dobře jak tento. ()

korbitch22

Tak tohle je naprostá pecka! Stallone v roli drsnýho mafiána, který po 25.letech opouští vězení a jeho mafiánská rodina mu jako ''odměnu'' dá za úkol rozjet byznys v prdelákově světa. Stalloneho gangster tak v novém světě který moc nezná chrlí tuny brutálních hlášek u kterých sem chcípal smíchem, kroutí hlavou nad moderními věcmi a jako spravný kápo ze starý školy nejde pro pořádnou mrdu do xichtu daleko. Dlouho jsem si tak strašně neužíval Stalloneho herectví. Tady je doslova matcho a já chcípám smíchem nad jeho černým humorem (scéna se svěcenou vodou mě zabila naprosto). Sheridan je z toho docela znát, Sly je tu naprosto skvělý, ostatní obsazení zatím nemá chybu. Při scéně v mafiásnkým baráku na začátku jsem měl husí kůži. Tohle se kurva povedlo a já upřímně doufám, že tomu vydrží laťka furt takhle vysoko. Kolik ti je? 75.... what the fuck?!?? :D Pilot za 100%. Konečně po X letech Sly ve formě. ()

castor

Po tom všem, co vysloužilý gangster Dwight Manfredi pro rodinu udělal, dostane oklahomskou Tulsu. Za svou mafiánskou rodinu si odkroutil 25 let, než aby někoho napráskal. Hodně četl, složil pár básní a snažil se vyhnout konfliktům. A teď zpátky New York? Těžko, o obchody se má starat v jednom zapadákově. Staré časy jsou pryč, kroutí hlavou nad moderními vymoženostmi. A sype hlášky. Nedbaje protestů majitele, začne s obchodem s marihuanou. Dostane co týden 20 procent z tržeb. Na oplátku ho bude chránit před gangy. „Před jakými gangy?“ ptá se zoufalý majitel obchodu. Sly se s odpovědí neobtěžuje. A právě na jeho charisma to celé stojí. A stojí to pevně. ()

Axident

Není to absolutně nijak originální a dokonce ani po žadné jiné stránce výjimečné. Velké plus je ovšem vzácně přihodná vyváženost použitých ingrediencí, klišé ingrediencí, ale kouzlo má právě ten akurátní poměr, který v žadném ohledu nesestřeluje tuhle příjemnou oddychovku do sraček. Dokonce i ten neherec Sly funguje 👍 ()