Sou jiu

• Čína 搜救 (viac)

Te (Donnie Yen) se vypraví se svou rodinou na zimní výlet do hor. Poslední den na naléhání syna Leleho vyrazí k jezeru Tchien-čch'. Cestou ovšem uvíznou, mezi otcem a jeho malým synem dojde k hádce, a aby mu Te dal lekci, nechá ho samotného uprostřed zasněžené pustiny. Když se pro něj po pár minutách vrátí, Lele není k nalezení. Rozbíhá se pátrání, které ovšem stěžuje krutý mráz, sněhové bouře a lavina. (LangiJ)

Lacike odpad!

Absolútne zbytočný film v Donnieho kariére a strata času pre jeho fanúšikov. Primitívna dráma v jak to najhoršie od Hallmarku s otravným deckom, ktoré sa stratí a jeho nonstop nelogicky správajúcim sa otcom, ktorý ho s celou armádou záchranárov hľadá. Samozrejme nesmie chýbať nejaká to Asylum korenie v podobe CGI lavíny. Film fakt len pre otrlého diváka. 0/10. ()

JASON_X

Hned na úvod se soudruzi tvůrci pochlubí, že už i u nich v Kitáji (nebo aspoň v Šen-čenu) je zbohatlická vrstva, která si jezdí vlastními SUVčky po lyžovačkách a po hotelích, gratuluju (jestli je k čemu). A taky "nenápadně" podsunují svým poddaným, aby měli dvě děti, když už můžou, a ne jen jedno, jako donedávna. Zbytek stopáže je pak už jen šablonovité záchranářské drámko a la Hollywood... nebo spíš a la Mosfilm. Ne snad že by děj byl vyloženě špatný (je jen otravně patetický), nebo že by čínská zimní příroda nebyla hezká, ale ten drzý rozmazlený spratek si mě za několik počátečních minut dokázal tak smrtelně znepřátelit, že mě pak už absolutně vůbec nebavilo sledovat anabázi pátrání po něm. Být můj, nechám ho tam s radostí zmrznout. Nebo kdybych ho náhodou našel, zadávil bych ho a svedl to na medvěda. A ještě mi strašně lezl na nervy jeho fotr. Slabá druhá za digitální lavinu a hlavně za bitku v nemocnici, neskutečná hlína. Nejšíleněší scénou se ovšem s velkým náskokem stává zpěv čínské verze Ciao bella udatnými záchranáři, überpatetický megakýč par excellence! ()

LangiJ

Donnie tentokrát trochu jinak. Žádný kung-fu bitkař, ale obyčejný otec od rodiny, který si nechá několikrát namlátit. Nepřišlo mi to tak špatný, jak naznačovalo zdejší hodnocení. Za mě to určo sklouzne do kategorie lepší průměr, i když jsem si občas u jeho chování skoro klepala na hlavu. Jinak mi to přišlo jako fajn drama o pátrání po pohřešovaném klukovi v pěkné zasněžené přírodě. A plus má u mě i hudba. Přeloženo. ()

oveckaoa

Za normálních okolností to není špatný film bohužel je to debilní , nedává to smysl a je to zbytečně moc dlouhé. Rodina (otec, matka, syn, dcera) jede do Číny na výlet syn chce k jezeru , ale cesta tam není průjezdná   otec je, ale debil a neumí říct ne tak to vezmou jinudy po cestě zapadnou a kluka málem přejede auto. Otec se nasere a řekne si , že ho nechá chvilku venku a zajede si do hotelu  pak si řekne, že už to stačilo a jde pro něho  , ale on už tam není tak ho hledají. A nyní přijde to horší matka je tak blbá. že neví kde se ztratil a nezná žádné záchytné body otec to taky nezná až pak si vzpomene. Mají jeho šálu, ale matka je tak blbá, že ji vypere tak, že psi nemají k čemu čichat a co hledat  celý film ho hledá převážně otec  ona nedělá nic.  Ten kluk je asi syn supermana jelikož zhruba za hodinu dokáže dojít až k tomu jezeru což nedokážou  bez újmy ani ti záchranáři. Na konci si tam daly Číňani i vlastní verzi tohohle https://www.youtube.com/watch?v=0aUav1lx3rA P.s. všichni viní ho, ale ta ženská byla neschopná celý film P.s. 2 za tu lavinu on nemohl mohlo se to stát kdykoliv P.s. 3 Kdyby to děcko zemřelo dám automaticky 5 hvězd snad je v životě spokojené, že kvůli němu on zemřel  40 procent ()