Reklama

Reklama

Světoznámá filmová hvězda Olivia čelí katastrofě, když ji paparazzi vyfotí s jejím ženatým milencem Vincentem. Na stejné fotografii se náhodou objeví i pracovitý komorník Antonio, který je požádán, aby se kvůli ututlání vydával za Oliviina nového přítele. Tato lest uvrhne Antonia do centra pozornosti a nečekaného chaosu. (Disney+)

(viac)

Videá (1)

Trailer

Recenzie (25)

Aljak 

všetky recenzie užívateľa

Eugenia Derbeza mám rád, takže jeho obsadenie do tejto role som si určite pochvaľoval. Jeho herecký prejav a celkovo intonácia je skvelá, takže výrazne dokáže spríjemniť akýkoľvek film. A na role takýchto latino postáv je akoby predurčený! The Valet bola síce obdoba iného tohtoročného filmu Marry Me, ale toto mi sadlo omnoho viac. Malo to oveľa svižnejší dej, a aj žánrovo to bola vydarenejšia komédia vďaka trefným hláškam a prirodzenému dôvtipu. Aj keď tam bolo tej šablónovitosti celkom dosť, pozeralo sa na to fajn a preto dávam až 4*. ()

ScarPoul 

všetky recenzie užívateľa

Naposledy ma takto potešila Eurovision of Davida Dobkina. Richard Wong má už na konte pre mňa dosť zaujímavý filmík Come as you are, ktorý je podobne ako Valet americkou adaptáciou Európského filmu. Vo Wongovej réžií v sebe nesie všetky pozitívne atribúty amerického žánrového filmu, bez toho, aby mal jeho chyby. The Valet je film, ktorý si je vedomí svojich klišé a vedome ich využíva k tomu, aby pobavil. Netlačí na pílu a zároveň je dospelý a príjemný. Bez veľkých scén a emočného vydierania. Dokonca dokáže byť civilne citlivý, ľudský a aj veľmi zábavný. Niekoľko krát som sa naozaj nahlas zasmial. Funguje tam načasovanie vtipov, vývin postáv a aj emočná rovina. Eugenio Derbez ma už druhý krát tohto roku prekvapil a Samara Weaving je fantastická. Funguje medzi nimi aj chémia aj emočne vypäté scény. Takýto druh filmov sa nerobí až tak často, hoci ročne vznikne stovka filmov, ktoré sa o niečo takéto pokúšajú. Malý klenot so srdcom, ktorému ku cti slúži práve to, že režisér očividne chce robiť filmy čo ho bavia a nepotrebuje sa teperiť do zadku štúdiám čo hľadajú len účelovú zábavu. Som zvedavý na jeho ďalší film. Obrovská, ale naozaj obrovská spokojnosť. ()

Reklama

silentname 

všetky recenzie užívateľa

"The Valet" vnímam ako pohodovú romantickú komédiu na pohodový večer. Je pravda, že viac som si užil tento rok napríklad niečo ako "Marry Meno musím uznať, že Eugenio Derbez je pre mňa zárukou funkčnej komédie. Nejakým spôsobom dáva tým charakterom svoj latinský šarm a človek sa pri tom skutočne zabaví. Ideálny príklad je pre mňa asi "How To Be A Latin Lover". Film, z ktorého som mal po zhliadnutí traileru pocit, že bude úplné fiasko sa nakoniec ukázal ako reálna zábava. A hoci je pravda, že "The Valet" je tak trošku tuctovým námetom, myslím si, že tvorcovia ho dokázali spraviť dostatočne inovatívnym, aby som povedal, že to zhliadnutie neľutujem. Najlepšie to asi bude vidieť na vzťahu medzi Oliviou a Antoniom. Máme pocit, že vieme kam to bude smerovať, no film si dopraje niekoľko zaujímavých zvratov, ktoré to urobia trošku iné. A popravde si myslím, že vďaka tomu to funguje lepšie. Pretože sám si myslím, že určitá forma vzťahu pôsobí v ich prípade lepšie. Ťažko sa to vysvetľuje bez spoilerov... tak toto bude musieť stačiť. Zásadnejší problém však pri filme vidím v jednej nedotiahnutej záležitosti a to sú vedľajšie príbehové línie. Tých je v tomto filme obrovské množstvo a vyslovene pôsobia len ako kulisy pre jadro príbehu. A tak sa z času na čas pripomenú, no ich pointa pre celkový film je dokopy zbytočná. V podstate by sa dalo povedať, že celý film mohli ťahať len 2 postavy a nič zásadnejšie by sa nezmenilo. Takže ako oddychová romantická komédia to funguje a má to niekoľko dobrých momentiek... plus je to úprimne vtipné. Vo výsledku si myslím, že za jedno pozretie nič nedáte a baviť sa podľa mňa budete. Hodnotenie: B ()

castor 

všetky recenzie užívateľa

Eugenio Derbez, který „prorazil“ až na stará kolena, mě baví. Za břicho se z jeho kousků úplně nepopadám, nicméně remake francouzského filmu má několik milých momentů a zejména postav, které jsou prostě fajn. Velká filmová hvězda Samara Weaving má poměr s ženatým pracháčem, ovšem přijdou si na ně paparazzi. Naštěstí pro ně se na společné fotce objeví i na kole náhodně projíždějící mexický portýr Antonio, který zrovna nabourá do zaparkovaného auta. Druhý den je o milencích plný internet, aféru může utlumit právě Antonio, který má za tučnou finanční injekci předstírat jejího přítele a odvrátit pozornost od ženatého milence. Lest ho uvrhne do světa reflektorů a dosud nepoznaného chaosu. Tihle dva pochopitelně začnou vidět rozdílné světy jasněji. Z namyšlené herečky je nakonec fajn děvče, které pozná, jak důležitá je rodina a přátelé, ze skromného a přehlíženého Antonia, který je neviditelný pro lidi, kteří mu předávají své klíče, se stává sebejistější muž. Víc čekat nelze, scénář příliš překvapit nedokáže. Ústřední duo je fajn, ale společně jim to příliš nelepí. Mnohem dynamičtější a pestřejší to měl charismatický Derbez se Salmou Hayek v Milovníkovi po přechodu. Určitě bych pár minut prostříhal. Celkově nicméně odlehčená zábava, která neurazí. ()

Arsenal83 

všetky recenzie užívateľa

Derbez a Weaving ako nepravdepodobný pár, na prvý pohľad bez chémie. Napriek tomu milá komédia, s Derbezom sme videli aj oveľa lepšie a grotesknejšie, tu to ostalo aspoň v tej rovine, že film nevadí. Nenáročný film na jedno pozretie, na Narkóze alebo Hnojke možno budú dávať opakovane, je to presne ten štýl na sobotňajšie poobedie. ()

Galéria (4)

Reklama

Reklama