Nadějná písničkářka se z rozumu provdá za mariňáka, který má brzy odjet do války. Po tragické události ale jejich fiktivní vztah čeká krutá realita. (Netflix)

Kozlowski8

Dva mladí lidé uzavřou sňatek z rozumu, aby vyřešili své finanční potíže. Jejich fiktivní vztah ale čekají značné komplikace... Ne příliš originální příběh s jasně čitelným průběhem, průměrné herecké (v případě Sofie Carson i pěvecké) výkony, vzájemná chemie mezi dvěma hlavními postavami žádná. Občasné záživné dialogy a hezký soundtrack to drží na velice slabých, ale třech hvězdách. 50 %. ()

Anet21

⚪️Romantické béčko, ktoré by sa nestratilo o 14:30 na Prima Love, a nikto by si ani nevšimol, že ho nenakrúcala nejaká no name americká káblovka, ale Netflix. Tej béčkovosti dopomáhajú aj slabé herecké výkony všetkých hercov a úplne predvídateľná zápletka (vydávať sa kvôli tomu, že si neplatím zdravotné poistenie je strop, to na Slovensku by bolo takých manželstiev ako maku). Dialógy znejú často príšerne, objavujú sa v nich klišé typu: díler, ktorému dlží hlavná postava peniaze sa jej vyhráža hláškou : ,,Viem, kde býva tvoja rodina," a podobné schématické repliky sú recyklované ako na bežiacom páse. To, že film nie je muzikál, ale pravidelne sa v ňom objavujú spevácke výstupy hrdinky zase pôsobí ako akési promo na ňu ako reálnu osobu a speváčku.⚪O podprahovej agitácii o migrantoch, ktorí postavili Ameriku či všetkých mužoch ako misogýnoch atď. radšej ani nehovorím. To, že záver je všetkým jasný ešte pred zapnutím snímku je realita a u žánrovky to ani nevadí, no cesta, ktorá k tomu záveru vedie nie je ani trošku inovatívna, ani troška nápaditá, len zabehnutá v bezpečných vodách toho, čo na divákov (asi) funguje. Prečo inak musel ísť hrdina do väzenia, keď stačilo si to všetko vyrozprávať a nemuseli sa priznať, mi je záhadou. Takto radšej vzal všetko na seba, u armády zostal v hanbe a hrdinka nemala žiadny postih, i keď sama sa správala nanajvýš hlúpo. Topka, to je asi ten feminizmus.⚪️Ak je inak naozaj pravda, že v Amerike vám nevydajú bez poistenia ani životne dôležité lieky (čo inzulín istotne je) a radšej vás nechajú umrieť bez nich, čiže im urgentné ošetrenie a prípady asi nič nehovoria, tak potom paráda a určite má zmysel, aby si ju Európania adorovali.⚪️ ()

Lencha

Už nějakou dobu na mě vyskakoval trailer na tenhle film. A do včerejšího dne jsem odolávala, protože Nicholas Galitzine nepatřil vzhledově mezi muže, které bych chtěla vidět v romantickém filmu. Včera se můj názor, po zhlédnutí filmu, změnil. A i když se dalo odhadnout, jak bude děj probíhat a jak skončí, bavilo mě to. Film má pár much, ale ty hodnotit nebudu. Herecky to bylo zvládnuté slušně, Sofia je hezká holka a Nicholas mě překvapil. Jak někteří píší o nulové nebo velmi malé chemii mezi hlavními aktéry, tak já tam tu chemii viděla a cítila. Slušelo jim to spolu a líbací a milostné scény odehráli uvěřitelně. Chvíli jsem si musela zvykat na zpěv hlavní představitelky, ale po několikátém poslechu jsem jí přišla na chuť. Mám ráda filmy, kde se zpívá, takže mi část filmu odehrávající se na pódiu vůbec nevadila. Přiznám se, že mi i v jeden moment ukápla slza. A scéna v závěrečných titulcích je tak sladká. Ach. Hezký film. ()

vikino1

To je tak když Americký sniper najde Zrodila se hvězda. A aby to hvězdička neměla jednoduchý, tak je to hvězda s cukrovkou navíc přistěhovalec, co pro prachy musí makat (oó jak to má chudák těžký, když si vybírá hoknu, kde se peníze prostě vydělat nedaj - blbka)... Z armády tam není skoro nic, a tak (pozor bojler) se to celé motá kolem jejich vztahu. Ona je hezká s figurou modelky co umí zpívat, on je voják se svaly a vlastně zabiják=správňák věřící na lásku, co se k fetu dostal kvůli smrti matky. Jak tohle může dopadnout ??? Ano 99,9% lidí to dokáže odhadnout.  Proto ta nuda. ()

Prochy38

Bylo to hezky natočené, sympatičtí herci, pohodová hudba a i kvalitní režie. Pro mě ale velké zklamání z příběhu. Takový uměle vytvořený tlak na emoce jsem malinko čekal, ale stejně mi to znechutilo... Za prvé teda mi nikdy nebude líto vojáků, dnes fakt jedině žoldáků, kteří padají a nechávají neúplné rodiny a všem nám to strašně musí být líto... není, mně ne. Jdou skrze prachy a snad pro adrenalin a takových jsou plné hřbitovy, a to jsou ti šťastnější. Příběh má tu chybu, že je od začátku jasné, jak dopadne plus nijak sympatická hrdinka, která je sice hezká, krásně zpívá, ale i přes svůj handicap si jde za svým i přes mrtvoly, včetně málem té své. Ne, nevěřím a slzy neroním pro uměle vytvořený nefungující pár dvou ne běžných lidí, kteří si podvodem v podstatě hasí průsery z mládí.... uff, jsem se rozepsal, ale mně to opravdu jako vadí... dokoukal, ocenil, ale never ever... ()

• Když jsou Cassie (Sofia Carson) a Luke (Nicholas Galitzine) oddáváni, říkají své „ano“, zatímco stojí čelem k oddávající. Když si později Cassie pouští video obřadu, říkají si „ano“ čelem k sobě. (Anyk)