Slávna herečka Mira Harbergová sa po príchode do Paríža stretáva so svojou dávnou láskou. (HBO Max)

Axident

Hmno, uvidíme. Vikander jako roztomilá a překvapivě submisivní lesbička je dráždivě svůdná a zároveň zraňovaná, inu, uvidíme. ()

yvona

A rovnou to tam sází - multikulti, lesby, D&S, feministky, agender... Navíc ten kostým potápěče mě zklamal. Moc jsem se těšila a teď tohle? Fádní, okoukané, mnohokrát použité (nemusím ani snad jmenovat). ()

kockodan

Dvě sexy lesbičky si hrají na BDSM vztah, kdy jedna je domina a buzeruje tu druhou subinku v hotelové lobby jak si má sednout. LOL! Docela prdel! Celé to má být o vampírech a upírech takže jsem zvědavý na další úchylárny. 🤣✌️😍 80% ()

ER

Seriál o natáčení filmu, kde hlavní postavu Irmu Vep hraje Aliciia Vikander, která se střetne se svou bejvalkou a ta je manželkou herce, jenž hraje po boku filmové Irmy. A tady by to bylo fajn, jenže scény o pojišťovně, která nechce pojistit režiséra, protože bere prášky na nervy, nebo z natáčení jsou nudné, až zbytečné. Možná se z toho nakonec vyklube něco podobného ,jako Černá labuť, ale pilot mně moc nepřesvědčil. ()