Petr Bajza, Eda Kemlink, Bejval Antonín, Čeněk Jirsák, Zilvar z chudobince, Otakárek a Evička ze seriálu Bylo nás pět... Bylo jich sedm: Adam Novák, Štěpán Benyovszký, Jan Brynych, Jakub Hladík, Jan Müller, Jaroslav Pauer a Sandra Nováková. Tyhle děti si zahrály hlavní postavy oblíbeného televizního seriálu podle Karla Poláčka. Režisér seriálu i dokumentu z cyklu Osudy hvězd Karel Smyczek se po pěti letech od natáčení vrátil se svými mladými herci na "místo činu", aby vyzvěděl, jak na natáčení vzpomínali a kam se jejich životní cesta posunula na prahu dospělosti. V době natáčení dokumentu to bylo takto: Petr Bajza studoval scénografii na umělecko-průmyslové škole na Žižkově a hrál titulní postavu v divadelním představení Zdeňka Potužila "Romeo a Julie". Eda Kemlink a Bejval Antonín byli studenty na střední škole, Čeněk Jirsák se hlásil na FAMU na obor režie, Zilvar z Chudobince pracoval u otce ve stavební firmě, Evička Svobodová studovala herectví na konzervatoři a nejmladší Otakárek si ještě doplňoval základní vzdělání. (Česká televize)