Doba ľadová

(TV film)
  • Slovensko Deň po zajtrajšku (viac)

18. října 2012 dopadne na Zem meteorit a způsobí nečekaně silné zemětřesení. Mraky prachu postupně zasahují severní polokouli a celou Evropu v krátké době pokryje vrstva sněhu. Katastrofa navždy změní vzhled Země. Dopad meteoritu bude znamenat konec civilizace v podobě, jak ji známe dnes. Někteří lidé ale zázrakem přežijí a své úkryty najdou v podzemních dráhách. Jejich jedinou záchranou je satelit schopný zahřát atmosféru. Najít ho musí Tom Parker, šéf ochranky Americké ambasády v Berlíně Všechna města přikryje sníh a z bílého horizontu trčí pouze poslední poschodí Eiffelovky. (oficiálny text distribútora)

VeeDee odpad!

Jen jako zvuková kulisa k háčkování a i tak se to nedalo "dokoukat". Prosím vás, řeknete mi někdo, jestli tu manželku v tom Berlíně nakonec našel? Nebo jen dceru a zůstal s brunetou?? Na doposlouchání opravdu nemám sil! Tolik hloupých dialogů jsem snad ještě nikdy neslyšela! A co teprve ty do sebe nezapadající nesmysly! :-) ()

Djkoma

Vykrádačka Day after tomorrow jako levná televizní verze, v které hlavní roli hraje Dean Cain(malá vyhaslá hvězdička, která hrála Supermana a skrz brutální hry jako byl Futuresport se dostala k televizi a z jejich pařátů pravděpodobně nikdy neunikne... )?Na Evropu spadne meteorit, který změní planetární klima a způsobí malou změnu v globálním rozdělení. Dean Cain jako manžel a otec se snaží dostat zpět do srdce Evropy(Berlína), aby se pokusil najít svou dceru a manželku, které byl nucen zanechat na místě dopadu a sám odletěl společně se svou vojenskou jednotkou do bezpečí. Naneštěstí někdo z Berlína ovládá satelit na oběžné dráze, který by mohl zničit vše na co si vzpomene... Tak se Dean vrací do služeb US Army a pomáhá vyřešit tento zapeklitý problém(kdo jiný než muž z ocele může pomoci?). Jde o další smutný příklad, kdy se televize snaží vykrást příběh nějakého trháku(nebo aspoň jeho pozadí) a opět se to televizním odborníkům nepodařilo a podle mě ani nikdy nepodaří. Pár slušných nápadů nestačí na udržení jednoho 98 minutového filmu a v tom by jim nepomohl ani skutečný superman. ()

Aceboris

Dean Cain , je asi jeden z mála hercov ,čo zoberie hocijakú rolu kde môže byť hlavný hrdina ako v tomto prípade. Katastrofických filmov je vcelku slušná zásoba , ale takúto katastrofu som teda nečakal. Dlho som váhal nad tým či to vôbec dopozerať , ale nedalo mi to neskúsiť a podarilo sa. Zaujímalo ma ako sa dokážu nemci popasovať s témou padnutia veľkého asteroidu na našu planétu . Čo bola ale horšia katastrofa boli zábery exteriéru hlavne presunu po zamrznutej krajine. Vonku -50 stupňov a oni si veselo kráčajú a ešte sa usmievajú. O špeciálnych efektoch nemôže byť ani reč . Soul star 2 ako zbraň budúcnosti , založený na mikrovlnom žiarení , vedec , ktorý sám a dobrovoľne zostal v zamrznutej zemi. Sklamanie o tom, že ho kolegovia podviedli a sami chcú ovládnuť svet. Úbohé dialógy, " asi im bola zime keď všetci zamrzli " . No jedna lepšia scéna striedala inú. Za mňa strata času a neodporúčam . Jediná dobrá scéna bola v sprche s blondínkou. Inak zaujímavý poznatok hoci má film 98minut mal som pocit , že má 3 hodiny. Za mňa 1/10 ()

Acrobat odpad!

Matematikárka dáva päť, lebo mám v mojom riešení príliš veľa náhody. Ako Christoph. Zhluk nesúvisiacich scén násilne pôsobiacich na dušu, a nie je to len klam - všade po chrbte lezie mi mráz. Zamrzlo vedenie, a tragédiou je to, že aj pri katastrofe sa strieľame. Debilne vypracovaná dramaturgia s horibilným scenárom a postavami. Ani ten pes, nikto. Poprsie členky armády ? Kdeže, z chladu to nevytrhne, iba ak popri filme riešite svoj registračný profil na pornhub. Inak to nemá zmysel. Snáď len na ten záverečný list a nález s hudobným doprovodom. Záblesk slnečných lúčov námahy. (videné 18.03.2016,JOJarchív) ()

andy60

Viděl jsem už i horší věci, ale pravda - nebylo jich zas tak moc. Už při prvním dialogu mě napadlo - tohle museli natočit Němci. Nechápu, že země, která např. v hudbě naprosto kraluje (hlavně v metalu), nedokáže natočit kvalitní film (pár vyjímek by se našlo), ale v z 90% jsou to sračky, jako tahle - vše je buď černé nebo bílé, nic mezi tím, žádný prostor pro představivost, všechno takové strojově šablonovité, o humoru či nadhledu ani nemluvě. ()

• Natáčení filmu probíhalo v Sofii (Bulharsko). (Petr.Kocfeld)