Terminátor 2: Víc než jste ve filmu viděli

• USA T2: More Than Meets the Eye
všetky plagáty

Chrustyn

Je zajímavé sledovat jak počítačová technologie během let rostla ale přeci jen jsem si představoval více informací z natáčení jednoho z mých nejoblíbenějších filmů. ()

gogos

Opět se setkáváme se všemi důležitými postavami a osobami spjatými s tímto veledílem. Tento bonus probírá vystřižené a zkrácené scény a v podstatě nás výborně seznámí s tím, jaká byla původní myšlenka filmu a jak se musela změnit kvůli jeho zkrácení... Povedené! ()

Decker

Povedeny dokument pojednavajici o vzniku rozsirene verze, ktera pochazela z puvodni predstavy rezisera. Ten vsak musel spoustu scen vystrihnout nebot by pro film byly prilis dlouhe a kinoverze by se neumerne natahla. S prichodem DVD nastal vsak obrat a vsechny tyto sceny mohl Cameron opet implementovat do podoby rozsirene verze. Tudiz kazdy spravny fanousek ma doma jiste T2 v podobne S.E. vydani a vi o cem mluvim. ()

Nolanofil

V tomto dokumente je jasne vidieť, akým filmom a režisérom otvoril James Cameron dvere a pripravil im odrazový mostík pre ich vlastné projekty. Jedinú vadu ale dokument má, je moc krátky. ()