Adam West a Burt Ward (oba hrají sami sebe) se setkávají po více než třiceti letech na dobročinném večírku v muzeu automobilů. V letech 1966 - 68 byli hlavní hvězdy úspěšného sitcomu "BATMAN" (120 epizod). Když je z muzea záhadně ukraden "Batmobil", rozhodnou se dopadnout zloděje. Zdá se však, že klíč k objasnění případu se ukrývá v jejich "batmanovské minulosti"... (5150)

nwx

Podle mě vynikající blbinka. Seriál jsem kdysi v telce zahlídl. Pěkně potrhlá věc. Tento návrat k tématu se mi moc líbil. Hlavně vzpomínkové retro scény. Hodně cool byla ta, kde se oba mladí herci poprvé oblékali do kostýmu. Jak si Robin navlékal špatně kaťata a hrál u toho srandovní song. Prostě prdel. ()

Radek.SCH

Po King Kongovi jsem usnul a pak jsem se probudil a viděl tohle. Původně jsem si myslel, že je to nějaká další verze Pomsty šprtů a hned jsem to chtěl vypnout, ale chvíli jsem počkal a nakonec jsem se dodíval až do konce. Bylo to hodně na hraně. Mohlo to snadno spadnout do vod "debilní jakože komedie" ale pořád se to drželo nad hladinou a krásně to vyplavalo až na břeh, bez sebemenšího nalokání vody. ()

makau

Pro toho kdo na seriálu vyrůstal jako já je to fajn sebeparodie. Adam West a Burt Ward se snaží vyřešit krádež Batmobilu a vzpomínají na léta minulá. Celkem mne to bavilo. Asi proto, že jsem věděl co od toho můžu očekávat a co jsem chtěl jsem dostal. Škoda, že seriál u nás nebyl prozatím nikdy vysílán. Myslím, že diváky by si získal i po letech. ()

pe3czech

je půlka května 2009, něco po druhé hodině ranní. Právě tenhle kousek běží v televizi a já jej mám puštěný jenom protože následoval jiné dva filmy a já "nestačil vypnout". Nemá to pro mě správný drive, nejsem fanoušek netopýřího muže, ale kupodivu nevěřím jak je možné, že je pryč polovina filmu a já stále sedím před obrazovkou. Něco to do sebe má, i když na druhou stranu je to děsná nuda. Objektivně dávám dvě hvězdičky a jdu spát před koncem. 28% ()

JohnnyD

Holy splaaaang! Tak nízke hodnotenie? Asi som videl iný film, ale dlho som nevidel lepšiu sebaparódiu ako tu, čo predvádzal Adam West a Burt Ward. Úžasné gestá, hlášky, pohyby, mimika, radosť pre fanúšika. Síce retro časti dosť spomaľujú film a nie všetky sú práve najzábavnejšie, časti v súčasnosti niet čo vytnkúť. Tento semi autobiografický/semi parodický film má bavil dosť, jedno je ale škoda - celý čas som čakal, že si Adam a Burt navlečú kostýmy :) ()