Adam West a Burt Ward (oba hrají sami sebe) se setkávají po více než třiceti letech na dobročinném večírku v muzeu automobilů. V letech 1966 - 68 byli hlavní hvězdy úspěšného sitcomu "BATMAN" (120 epizod). Když je z muzea záhadně ukraden "Batmobil", rozhodnou se dopadnout zloděje. Zdá se však, že klíč k objasnění případu se ukrývá v jejich "batmanovské minulosti"... (5150)

PKD

Není to žadná Batbomba či tak ,ale jde o dobře udělaný pseudodokument, který se chvílemi maskuje za regulérní film. Zajímavý pokus. Každopádně, pro fandy onoho tv s., jasná povinnost. Bez debat. A důkaz, že sexy Kočka (doslova) Julie Newmarová, je i v r. 2003 pořád chodící žaloba za sexuální obtěžování. Což spousta jiných, včetně našich, tedy říci nemůže. ()

makau

Pro toho kdo na seriálu vyrůstal jako já je to fajn sebeparodie. Adam West a Burt Ward se snaží vyřešit krádež Batmobilu a vzpomínají na léta minulá. Celkem mne to bavilo. Asi proto, že jsem věděl co od toho můžu očekávat a co jsem chtěl jsem dostal. Škoda, že seriál u nás nebyl prozatím nikdy vysílán. Myslím, že diváky by si získal i po letech. ()

pe3czech

je půlka května 2009, něco po druhé hodině ranní. Právě tenhle kousek běží v televizi a já jej mám puštěný jenom protože následoval jiné dva filmy a já "nestačil vypnout". Nemá to pro mě správný drive, nejsem fanoušek netopýřího muže, ale kupodivu nevěřím jak je možné, že je pryč polovina filmu a já stále sedím před obrazovkou. Něco to do sebe má, i když na druhou stranu je to děsná nuda. Objektivně dávám dvě hvězdičky a jdu spát před koncem. 28% ()

nwx

Podle mě vynikající blbinka. Seriál jsem kdysi v telce zahlídl. Pěkně potrhlá věc. Tento návrat k tématu se mi moc líbil. Hlavně vzpomínkové retro scény. Hodně cool byla ta, kde se oba mladí herci poprvé oblékali do kostýmu. Jak si Robin navlékal špatně kaťata a hrál u toho srandovní song. Prostě prdel. ()

JohnnyD

Holy splaaaang! Tak nízke hodnotenie? Asi som videl iný film, ale dlho som nevidel lepšiu sebaparódiu ako tu, čo predvádzal Adam West a Burt Ward. Úžasné gestá, hlášky, pohyby, mimika, radosť pre fanúšika. Síce retro časti dosť spomaľujú film a nie všetky sú práve najzábavnejšie, časti v súčasnosti niet čo vytnkúť. Tento semi autobiografický/semi parodický film má bavil dosť, jedno je ale škoda - celý čas som čakal, že si Adam a Burt navlečú kostýmy :) ()