Miliardář Archie má všechno na světě, jen ne srdce. Nepřetržitě ubližuje lidem ve svém okolí a chystá další chladnokrevný plán. Ve chvíli, kdy ho jen krůček dělí od jeho uskutečnění se stane obětí smrtelné dopravní nehody. Nebeskou branou však neprojde. Naopak - je poslán zpět na Zem, aby napravil všechno zlo, co za svůj život napáchal. O to těžší pro něj tento úkol bude, že se s ním musí vypořádat ve zvířecí podobě - jako pes! Trest za to, že nejen lidi, ale ani zvířata neměl rád. Nezbývá mu nic jiného, než se jako huňatý Quigley vydat za doprovodu strážného anděla Sweeneyho, jediného, který vidí Archieho skutečnou lidskou podobu, zpět mezi ty, kterým tolik škodil. Quigley má tolik práce a tak málo času! Dokáže povedenými psími kousky všechny přesvědčit, že si zaslouží nebeský ráj? (oficiálny text distribútora)

MartinTerran

Zábavná rodinná komedie s originálním příběhem. Sice se u ní nepotrháte smíchy, ale pokud máte smysl pro humor, tak se určitě dobře pobavíte jako já. Některé situace jsou tu přehnané, ale kdo ví co by mysl člověka zvládla se psím tělem, že? Pokud nesnášíte psy, tak na film rozhodně nekoukejte. Hodnocení: 61/100. ()