Štyria priatelia chcú rýchlo zbohatnúť a prijmú riskantnú Ich cieľom je ukradnúť malú, ale vzácnu sošku od Edgara Degasa. Vycestujú do Argentíny a v Buenos Aires sa zúčastnia veľkolepej svadby dcéry vplyvného muža a zberateľa vzácnych umeleckých diel Carlosa. Úlohou Audry je postarať sa o Carlosa. Využije svoj šarm a záletníka dostane až do spálne. V nestráženej chvíli mu vpichne uspávaciu injekciu. V tej chvíli dostanú príležitosť ďalší traja členovia tímu. Sošku sa im podarí ukradnúť, bez problémov vyniesť z domu a za pomoci Felixa sa dostať bezpečne domov. Svojmu víťazstvu sa tešia, ale nie dlho. Vysvitne, že umelecký predmet sa cestou niekde stratil. Priekupník im dáva šibeničnú lehotu jedného týždňa – soška alebo jeden milión dolárov. Zúfalí kamaráti vymyslia nový plán. Každý z nich sa nechá poistiť na túto čiastku. Karta určí, kto bude žiť a kto zaplatí dlh ostatných... (oficiálny text distribútora)

Terva

Čtyři přátelé a čtyři životní pojistky. Kdo zemře první, vydělá ostatním milion dolarů................... Režie - Paul Rachman. Scénář - Shawn David Thompson a William Quist. Hudba - Scott Hackwith a Brian Tyler. Kamera - Claudio Rocha. ()

klukluka odpad!

Vážně - v jednoduchosti je krása. A tohle bylo tak kurevsky složitý, tak šíleně překombinovaný, že jsem se jakoby vůbec nechytal. A obávám se, že i kdybych to nakrásně chtěl pochopit - karty, trezory, klíče...dostanu ve výsledku jen mind fuck, nad kterým budu nevěřícně kroutit hlavou. Prostě pátej klíč tam, kde měly být jen čtyři. :( ()