Reklama

Reklama

Rodinné hry

(seriál)
  • Poľsko Gry rodzinne
Trailer
Komédia / Dráma
Poľsko, 2022, 6 h 11 min (Minutáž: 42–53 min)

Epizódy(8)

Obsahy(1)

Místo vydařené veselky se mladý pár možná dočká pořádné pohromy. Zrovna když se mají brát, totiž začnou vyplouvat na povrch tajemství a lži, které spojují jejich rodiny. (Netflix)

Videá (1)

Trailer

Recenzie (3)

M.i.k.e 

všetky recenzie užívateľa

Rodinné hry se točí okolo jedné svatby, která se nepříjemně protahuje díky tomu, že v jednu chvíli stávkuje nevěsta, pak zase ženich, poté se na někoho čeká, pak zase přijde někdo kdo přijít neměl atd. Spolu s tím se v retrospektivě dozvídáme důvody proč tomu tak je a kdo, kde s kým co měl nebo neměl. Vyložená nuda tahle série není, nicméně zároveň není ničím víc než lépe natočeným, lépe zahraným a lépe vypadajícím ekvivalentem primácké/novácké "telenovely, která možná na chviličku zabaví, ale vykouří se z hlavy rychleji než vyslovíte jména režiséra a scénáristky. Poláci rozhodně umí lépe...40% ()

VeeDee 

všetky recenzie užívateľa

Přiznávám, příběh je dosti přitažený za vlasy, ale... mě to fakt bavilo! I způsob, jakým to bylo natočené. Postupné odkrývání, jak to doopravdy. A vyzdvihla bych originální hudbu! ;-) ()

Reklama

Lailath 

všetky recenzie užívateľa

Hustééé...A myslite si o mne čo chcete, nič lepšie som v poslednej dobe nevidela. Dávam plný počet hviezdičiek aj napriek tomu, že tam bolo kopec nelogických a nevysvetlených vecí. Aj napriek tomu, že mi neskutočne vadili časové skoky, miestami som sa strácala ako v prvej sérii Zaklínača. Ale koniec koncov, keby to bolo natočené inak, už by to asi nebolo ,,to pravé orechové,,. Doteraz som netušila, že poliaci vedia niečo natočiť. Herecké výkony boli viac než uveriteľné, obsadenie a hudba vynikajúce - po mojom ,,eňo ňuňo,, ! Jeden večer som na to čumela do 01,30. Keď mi o šiestej zvonil budík, cítila som sa ako upír krížený so zombíkom, ale nevadí... Stálo to za to.... Pozerať na hnusný obrázok dnešnej zvrátenej doby, kde pretvárka a faloš sú súčasťou každodenného života tých, o ktorých by ste to v živote nepovedali. O dobe kde si človek myslí, že peniaze ho urobia šťastným, ale opak je pravdou... To že je niekto bohatý, neznamená že je šťastný.... Bola som pohoršená a nadšená zároveň. A dvojicu týchto pocitov pokope, vo mne už dávno nič nezanechalo. Takže bez akejkoľvek hanby a ostychu dávam päť žiarivých hviezd... A ku koncu môjho písomneho monológu mi nedá nepodotknúť ,,TEN KONIEC ,TO AKOŽE VÁŽNE????!!!! AKOŽE NAOZAJ????? Normálne som ostala taká vytočená, že mám chuť niečo rozbiť. Neviem či to vôbec do rána predýcham. Vlastne netuším, či zaspím dnes, keďže už teraz viem, že budem nad tým rozmýšľať. Naštvalo ma to asi viac ako záver Game of Thrones a to už je čo povedať... Tepová frekvencia mi stúpa vždy, keď si na to spomeniem. TOTO SOM VÁŽNE AKO KONIEC NEČAKALA... ()

Galéria (7)

Reklama

Reklama