Mick Jagger - rytier rock’n’rollu

• Česko Mick Jagger, rockový rytíř (viac)
Veľká Británia, 2019, 59 min

Dokumentárny film o legendárnom spevákovi skupiny Rolling Stones... Niet takej rock'n'rollovej hviezdy akou je Mick Jagger. od začiatku 60-tych rokov tróni na vrchole rockovej popularity spolu so skupinou Rolling Stones, ktorá sa navždy zapísala do dejín pop music ako jedna z najurčujúcejších a najpopulárnejších kapiel všetkých čias. je to úspešný spevák, skladateľ, umelec, dokonca i filmový producent a obchodník. Toto je Mick Jagger - rytier rock´n´rollu. (RTVS)

slunicko2

Přitažlivý Mick Jagger 1)  se mi líbil v 60. létech, kdy jsem si z tvorby Rolling Stones ještě mohl vybírat pro mě zajímavé songy. Jako rocker či dokonce popový zpěvák už mě neoslovoval._____ 2)  Zajímavost snímku vidím spíš v archivním záběrech, než v čemkoli jiném. ()

Tamdydam

Tenhle dokument mě příliš nevtáhl do děje. Ani zdaleka ne tolik, jako dokument o Billu Wymanovi, nebo autobiografická kniha od Keitha Richardse. Jako by Mickův život byl skoro nuda. Což tedy nepochybně nebyl. Ale myslím si, že je to hodně dáno i Mickovým pozérstvím. Jemu se zkrátka pod kůži jen tak někdo nedostane, natožpak divák nějakého podobného dokumentu. ()

Marze

Moc hluboko do duše tohoto hlasu generace a producenta dokumentárních filmu dokument nepronikl, ale je tu dost archivních záběrů. Zklamalo mi, že tento rebel nedávno kvůli strachu z amerických feministek stáhl z koncertů nekorektní slavnou písničku ze 70. let. ()