Otec náš

• USA Our Father

Díky testu DNA zjistila, že má spoustu nevlastních sourozenců. A pak odhalí čachry s darovaným spermatem, které má na svědomí oblíbený specialista na neplodnost. (Netflix)

*CARNIFEX*

Ja chápem, že sa chceli všetci “vyrozprávať”, že ich bolí duša a chcú “spravodlivosť”, ku ktorej sa už tak či onak nedokážu prepracovať. Darmo, semeno bolo zasiate, čo už teraz po 30 rokoch 🤦‍♂️ Diváka však iné môže mrzieť. Tak vážne téma, a oni to podajú na “ID”, bez duše, emócie, akejkoľvek autenticity, pričom za pozornosť stojí akurát tak posledných 15-20 minút. Veľká slabota .. ()

Djoker

Když musejí dělat psychotesty policisté, hasiči a vojáci, tak by stálo za zvážení, že se konečně zavedou i v řadách lékařů, protože i mezi nimi se objevují blázni a následky jsou většinou děsivé až katastrofální. Příběh zvrhlého gynekologa Clinea, který rád pohonil, aby následně oplodnil nic netušící pacientky, je velký úlet. ()

Pavlínka9

Hmmmm....na konci dokumentu je ještě pár vět...kde mimo jiné díky těm testům DNA zjstili, že dalších 44 doktorů použilo svoje sperma při oplodnění...Dala bych tomu chlapovi normálně přes držku! Tak bych to shrnula...Ohánět se náboženstvím? To víš, že jo..a co zdravotní důsledky? A oklamání rodin? A hlavně - jak tu bylo i zmíněno - daní "sourozenci" bydlí kousek od sebe - co kdyby se ještě před tím zjištěním třeba stali párem? Zajímal by mě jeho psychologický profil a s*ala bych na jeho - "nechci si zničit manželství" :D Máš myslet na důsledky... Ztvárnění by mohlo být lepší, ale v tomto případě jde spíš o téma. ()

Bozvav

No ve finále mohou být ty matky rády, že to byl alespoň doktor, byť zvrácený parchant. Také mohl to sperma shánět na ulici u bezďáků, či feťáků, To by byl panečku genetický materiál. Celý ten proces oplodnění mi přišel takový vachrlatý, podivný. Žádné testy dárců, nošení spermatu v podprsence přes ulici, no nevím. Občas vyplavou na povrch některé prapodivné skandály z tohoto typu klinik a je to vždy k zblití. V tomto případě bych řekla, že by bylo efektivnější, kdyby si ty ženy dárce sehnaly sami a zkusily to pěkně po staru. Já bych do anonymního dárce nešla. Každopádně ten doktor musel být zvrácený egomaniak, egocentrik, člověk, který nejspíše nikdy nepochopí, v čem tkví závadnost jeho chování. Takový jedinec je vždy společensky nebezpečný, byť mnohdy, jako v tomto případě, nenápadným způsobem, zvláště, když je doktor. Příběh silný, ale způsob zpracování dosti plochý až vágní, což je škoda. Neb nejde o žádnou prkotinu, ale o silné a závažné téma. za mne 60%. ()

Hostitel

Chlapík byl prase, ale to co dělal štáb byl taky humus. Konspirativní kydání špíny, ničím nepodložené, v půlce jsem si řekl, že by mohli najít fotku jak se kamarádil s Hitlerem a volil Trumpa a nakonec aspoň ta arijská rasa tam byla, jenže štáb třeba nenapadlo, že dát semeno černošce by znamenalo odhalení za 9 měsíců ?  Reakce některých lidí na to, že anonymní dárce co studuje medicínu, je anonymní dárce co vystudoval medicínu před pár desítkama let mě taky dostala, všichni pociťovali, že jsou jiní v dětství...bylo to kousek od superhrdinského filmu, kde dítě zjistí, že umí pohybovat věcma, akorát že vůbec. ()