Vlčí lov

• Južná Kórea Project Wolf Hunting (viac)

Akční thriller odehrávající se při eskortování nejhorších zlončinců mezi Jižní Koreou a Filipínami. (mikki089)

Chrustyn

Korejský Con Ship s nezajímavými postavami a překvapivě nudnou a nevýraznou akcí. Film, který se primárně zaměřuje na co největší násilí a z prostoduchého akčňáku se v půlce změní na horor ale nefunguje ani v jedné z částí. Námět (vyjma prvků sci-fi a hororu) je ok a pro akční film, plně dostačující, ale místo toho, abychom dostali odvar z Raidu, dostali jsme nudnou srajdu. ()

Claw

Korejský snímek "Vlčí lov" přináší technicky vycizelovanou akční filmařinu s hororovým podtextem. Přitom to prvních 50 minut vůbec nevypadá, že se nějakého hororového motivu dočkáme. Na lodi, která převáží vězně z Filipín do Jižní Koreje, dojde ke vzpouře a my jsme svědky povedených přestřelek a soubojů. Jenže na lodi se nachází také výsledek šíleného experimentu, který po těch 50 minutách vstupuje na scénu a spolu s ním přibývá cákající krve a brutality. Akční survival horor v té nejlepší asijské tradici ovšem nepřináší jen hromadu gore efektů, ale docela překvapivě také několik dějových zvratů a překvapení. Fanoušci tohoto typu hororů jako já si přijdou na své. Samozřejmě lze namítnout, že v zásadě nejde o nic originálního (jen v 80. letech bylo na podobné téma natočeno množství béčkových filmů), ale za tu poctivost a nasazení tvůrců si film své hodnocení zaslouží. /80%/ ()

PetrPan

Con Air s Jasonem Voorheesem aneb když si k útěku vybereš špatnej transport.  Brutální kydlovačka na lodi, kde se při naplánovaným útěku nejdřív filetují a střílí zločinci s policisty a osádkou lodi, načež se z neznámého důvodu v podpalubí probudí tajný experiment a supervoják a  pak teprve začíná ta pravá splatter zábava pro krvemily.  Hlavy praskají, údy se trhají a tělesné tekutiny stříkají všemi směry a je úplně jedno, zda jste drsnej hajzl, co chčije na mrtvý poldy nebo připoutaná bezbranná policistka, všem se dostane brutálního rozhřešení. Kdo je kdo bylo jasný prakticky od začátku, ale přesto mě vlastně téměř totální anihilace všech trochu překvapila, ovšem ne že by se v korejských luzích, tady lépe mořích, nedalo něco podobného čekat. Otevřený konec pak slibuje pokračování, což si asi nenechám ujít. Obvyklé neduhy podobných samoúčelných řezničin se tu dají v pohodě překousnout, byť debilita postav mnohdy nezná mezí. Nejhůř skousnutelní byli asi ovcoidní policejní strážci...ale co už. Čtyři lehce úchylný. ()

ainny

Dlouho jsem váhala mezi třemi a čtyřmi hvězdami, protože té krve tam je opravdu moc. A vůbec nesouhlasím s Lacikem, že film nemá logiku ani pointu. Pro mě ten film pointu má. Je celkem jednoduchá, bohužel zahalená do příliš rudého hávu, ale prostě poukazuje na fakt, že mnohé zvíře v sobě má víc lidskosti než ten, kdo je nazýván člověkem.  České titulky. ()

Wacoslav1

Neuvěřitelně intenzivní ultra úchylná jízda která rezignuje na nějakej příběh a děj a servíruje mega dávku pořád více se stupňujícího násilí. Už první půlka kde se mezi sebou vyvraždí polovina postav stojí za to. Jak nastoupí na scénu něco mezi Frankensteinovým monstrem a Terminátorem tak je definitivně o zábavu postaráno. Korea konečně zase přišla s něčím přímočarým co si na nic nehraje a mě to bavilo a na zbytek zvysoka seru.85% ()

• Natáčanie skončilo 14. apríla 2022. (Arsenal83)
  • Ve scéně, kde japonská císařská armáda prováděla pokusy na lidech, jsou zobrazeny moderní EKG přístroje. (Johnny.ARN)
  • Ve filmu bylo použito 2,5 tun umělé krve. (Claw)