Skupina starých přátel se po deseti letech sejde na nostalgický večer plný zábavy a her. Rozhodnou se zahrát si hru spojenou s pitím alkoholu, ale rychle se ukáže, že tato hra přichází i s nadpřirozenými sázkami. Jejich škodolibost vede k chaosu a skupina si uvědomuje, že pokud se nespojí, aby vyhráli hru do východu slunce, budou nuceni hrát na věčnost – v pekle. (Jardismo)

KosiR_ksr

Zaujala mě hlavní zápletka shodná s vynikající klasikou Jumanji, která byla zrecyklována před dvaceti lety v nepříliš úspěšné Zathuře a v nedávných o něco vydařenějších předělávkách s Dwaynem Johnsonem. Ale tento snímek jde hodně jiným směrem - hra je jen jakýmsi prostředníkem k odkrytí tajemství mezi čtveřicí kamarádů. Přijatelná nenáročná jednohubka, které přičítám k dobru krátkou stopáž - 50% ()

Pan.Antonin

Gatlopp je určitě zajímavý snímek. A ačkoliv jsem od něj očekával více jak po hororové, tak i po komediální stránce (které se snaží propojovat), tak nakonec nemohu říct, že by mne nějak extra zklamal. Nejvíc se podobá devadesátkovému Jumanji (a jeho méně kvalitním následovníkům), akorát tentokrát není pro děti a má mnohem menší rozpočet. Začátek nebyl dvakrát povedený, ale když konečně začnou hrát onu hru, film se naštěstí trochu rozjede. Koukat se na to určitě dalo, ale nesmíte od toho čekat zázraky. Hodnotím na pomezí dvou a třech hvězd. ()