S vtipem a upřímností natočil scénárista a režisér Don Roos (Všichni moji muži) originální a působivou komedii o nevypočitatelnostech života i lásky, o skrytých tajemstvích, promarněných příležitostech a druhých šancích, které potvrzují, že ten nejméně očekávaný konec bývá nejšťastnější. (oficiálny text distribútora)

Aljak

Hmmm, ten formát a vlastne aj námet boli super - len čo z toho, keď sa tie 3 príbehy ani za boha nechceli prelínať? OK, pretínali sa čiastočne na začiatku a aj na konci, ale to pri takomto formáte proste nestačí. Inak, príbehy boli všetky tri celkom zaujímavé, aj keď na môj vkus tam bolo až príliš veľa homosexuálov - neviem čo si tým chceli kompenzovať. Komédia to nebola v žiadnom prípade, lebo sa nebolo smiať čomu - pretože zo životných príbehov, kde dominuje podozrievavosť, klamstvá a vypočítavosť, mi prišlo skôr smutno ako veselo. Scenár by nebol až tak zlý, keby sa tie príbehy aj viac prelínali a samozrejme keby to celé v kuse nebolo "spestrované" akýmisi akože vtipnými glosami v titulkovej forme, ktoré ale vtipné ani neboli. Neviem, čo tým chceli dokázať, lebo jediné čo tým spôsobili bolo asi len to, že zničili akékoľvek prekvapenie a tajomstvo niektorých príbehov. To už rovno na začiatku mohli vykecať ako sa to celé skončí. Čo povedať? Taká dobrá idea zničená úplnými debilnosťami, ach jaj! ()

bouncer

Krásná směs životních příběhů poskládaná citlivě dohromady. Nečekají nás žádné šílené zvraty, ale postavy prožívají dosti zajímavý život, takže se nudit nebudete. Neříkám, že forma je nějak převratná, ale jedná se o poctivou filmařinu s příjemným hereckým obsazením. "Když jste gay, nemůžete se cítit špatně, když vám urolog řekne: "Jo. Vybral jsem si tě."" ()

Gaia.M

Díky za úžasnou Maggie Gyllenhaal. Herecké výkony ostatních mi přijdou takové nemastné neslané. Nezanechali ve mně žádný dojem. Děj není úplně špatný. Je celkem zajímavé sledovat rozhodnutí a následné důsledky ostatních lidí. Snímek na mě působí reálně. Přiznávám, občas jsem se ztrácela v tom, kdo je kdo, kdo je s kým, kdo má jakou minulost... Závěr: Není to nejhorší, ale znova to vidět nemusím. ()

Mikita

1:série: Tenhle seriál je jako malá smršť, všichni mluví strašně rychle a co věta, to perla. Spoustu hlášek na pozadí zajímavých miniepizod rozhodně pobaví a zvedne náladu. Chraraktery jsou dost šílené a různorodé, takže si mohou dovolit dělat legraci snad ze všeho. Co ale mrzí nejvíc je nekonzistentní příběh. Je znát, že bylo natočeno první pár "testovacích" epizod a pak se teprve vše mohlo zaměřit i na nějaké dějové návaznosti. ()

josieaddms

Film vypadá daleko zajímavěji než ve skutečnosti je. Jedná se o celkem nudný, odhadnutelný, nezajímavostí se zabývající snímek. To, že to má slušné obsazení žel neznamená i dobrý film. Maggie Gyllenhaal je vyloženě nehezká a nepůvabná osoba, tak nechápu proč bychom ji měli sledovat - a ještě ke všemu svlečenou! Podle mě se to i zbytečně zabývá problémy gayů a lesbiček. Lisa Kudrow a Laura Dern jsou skvělé herečky, to je jasné, ale film nemá kouzlo ani myšlenku. ()