Příběh dvou hrdinů zmítaných nečekanou vášní uprostřed chaosu a násilí ve žhavém thrilleru od producentů filmu Priscilla, Královna pouště. Řidič Colin namočený do bankovní loupeže (Russell Crowe) se připlétá do života nešťastné japonské nevěsty Midori (Youki Kudoh), která se ocitla v nebezpečí poté, co se stala svědkyní zločinu. Plán Midori zosnovat svůj vlastní únos a znovu se tak setkat se svým bývalým milencem bohužel nevychází, a tak se dva životní vyděděnci musí vydat na společnou krvavou cestu za svobodou přes celou zemi, aby na jejím konci našli novou lásku. (oficiálny text distribútora)

Xmilden

Touha po pomstě šmrncnutá s romantikou. Russell v té době ještě kdovíjaký herec nebyl a riskuje zde život kvůli Japonce, za kterou se pachtí její manžel, aby ji mohl zabít. 50% ()

Ouwen

Je to zvláštní film ,kterej nemá co nabídnout. Moc mě to nezaujalo, ani jsem neočekával nic skvělého, je to bez akce, spíš čistá romantika. Viděl jsem to na VHS a tak na ty tři hvězdy to je. ()

Molly

Fešný Russel, sympatická Youki, holohlavý Kenji v kůži na motorce... Thrillerů, u kterých se i zasmějete, je málo;-) ()

TesterX

Spatny, spatny, hodne spatny! Z jednoduche zapletky se vyvine naprosty paskvil o nicem. Jednani vsech postav postrada jakoukoliv logiku (japonska putka nechce zpatky do Japonska, tak zacne s cizincem vykradat banky,, jeji zbohatly manzilek se s tim nedokaze vyrovnat, tak si oholi hlavu a zacne chladnokrevne vrazdit na potkani). Vetsina scen je k popukani, az k placi, za coz si tento smesny pokus o film zaslouzi aspon jednu hvezdu. ()

movie

Hodně zvláštní snímek, který se tvaří jako že má v sobě nějakou velkou myšlenku, ale ve skutečnosti je to jen prázdná bublina - a navíc celkem úchylná! ()