Včela na mušce

• Veľká Británia Man vs. Bee

Roztržitý táta Trevor dostane na starost luxusní dům a snaží se vyzrát na zákeřnou včelu, co se pořád motá kolem. Komediální seriál, ve kterém jeden průšvih střídá druhý. (Netflix)

departed

Pamatujete film Mousehunt či díl s mouchou z Breaking Bad? Tohle je ono, akorát míň vtipný, i přestože je tu k dispozici Mr Bean, což dokáže v určitých scénách fungovat, ale ne na celém formátu. Je to jen změť gagů rozdělených do devíti krátkých epizod namísto jednoho krátkýho filmu, protože v dnešní době binge-watchingu vám nikdo nebude koukat na film o chlapovi, který nahání po luxusním baráku zákeřnou včelu, z čehož právě moderní dům staví na 80% vtipů, protože všechno funguje na kódy a sensory. Jakože zábavná jednohubka, ale meh. Hodnoceno: 9 dílů ()

Ydrosten

I když jsem byl ze začátku hodně skeptický a můj názor je že Rowan Atkinson je už starý, musím uznat že mu to celekm jde. U několika scének jde poznat že je to natočeno jako seriál a je tam prázdné místo které bylo potřeba natáhnout. Samotná "skeč" by si mohla sama o sobě vystačit na půl hodinky a nebylo potřeba dělat milion věcí navíc, protože to přesně bylo geniální na Beanovi. Krátké, úderné a perfektně vypointované. Tady se díváme na moc dlouhý úvod, po něm moc dlouhý boj s nepřítelem a pak moc dlouhý závěr. Kdyby to mělo řekněme 5 dílů, bylo by to na 5 hvězd. Takhle dávám jen 3. Jde už na Rowanovi vidět že zestárnul. Už mu ty ksichtíky a výrazy tak nejdou. Po neskutečném překvapení v podobě Maigreta, se k takové látce vracet neměl. (jsem zvědavý jakou roli dostane ve Wonkovi) ()

blackkocour

Kokotiny excentrické kluzské fazole pokračují, a mě to tolik nebavilo jako posledně. Jasně pochopitelně mi už netečou šušně po nose, a hovna do plenek abych se smál Atkinsonovi, na sklonku důchodového pojištění, jak nechá za orchestru své idiocie, vypálit celou haciendu z budoucnosti do základního kamene. Vtipné možná tak na patnáct minut, a to jsem ještě přehnal. ()

gogo76

Ja nebudem veľmi kritický, pretože na rozdiel od všetkých, ktorí dali 2 hviezdy a menej som presne vedel do čoho idem. Nechápem, že oni nie. Je to predsa starý dobrý Bean, len s iným menom a na inom mieste. Ako človeka pracujúceho v stavebníctve ma nový, moderný dom zaujal a tušil som akým smerom sa vydáme i ako nový a pekný dom dopadne...Nič nové ja viem, ale bavilo ma to a deti tiež. Prvý návrh bol: "Deti dnes si dáme 2 časti som unavený..." Dopadlo to tak, že sme to dali na jeden šup všetko, čo svedčí o tom, že nás to bavilo. Mr. Bean je stále vo forme. Jednoduché, nenáročné a úsmevné posedenie, nič viac. Niekedy mám však pocit, že je to o dosť viac než mi dá Thor, wonder women, Capitan America a podobné hovadiny z poslednej doby...Odporúčam sledovať s deťmi, ocenia to. 70%. ()

Script

Po oznámení tohoto námětu jsem čekal trošku dobovější projekt. Víc by to mělo grády, kdyby se to odehrávalo ve dvacátém století a hlavní představitel by byl sluha co hlídá panství. Bylo by tam víc živo, víc postav a kolegů, se kterými by pracoval apod.. Moderní vila s honem na včelu mi moc nesedí a už vůbec ne, jak se závěr rozuzlil. Ale přiznám se, že některé momenty byli vtipné, jako třeba ta, kdy se do baráku dostali lupiči. Jinak je to takové béčko co si nezaslouží ani třetí hvězdu, ale dáváte ji už pouze z důvodu, že Rowanovi fandíte jako hercovi. Postava Trevora je vám šíleně nesympatická. A opravdu tu kameru z pohledu včely udělali jak z robota?? Chvíli jsem si vyloženě myslel, že ta včela je dálkově řízená a čekal jsem i nějaké takové rozuzlení, když to pojali takovým stylem. ()

• Epizoda obsahuje potitulkové scény. (Duoscop)
  • Natáčanie trvalo dvanásť týždňov a prebiehalo v Londýne a Bovingdone. (m.a.t.o.)
  • "Prvý vyrobený Jaguar E-Type" bola v skutočnosti replika vyrobená špeciálne pre potreby filmárov. Rowan Atkinson ju po skončení natáčania odkúpil. (m.a.t.o.)

Netflix odhalil nové britské projekty

Netflix odhalil nové britské projekty

13.12.2020

Streamovací gigant Netflix zveřejnil své plány pro tvorbu celkem sedmi nových a rozmanitých originálních sérií, které hodlá realizovat v rámci britské odnože své produkce, do níž investuje stále víc… (viac)