První dobrá je zábavný skečový pořad kombinující komediální skeče a situační komedii. Čtyři mladí herci, jejich originální pohled na svět a exkluzivní host v každém díle. (TV Nova)

Prubner odpad!

To jako vážně ? Nejen, že to vůbec není vtipné, ale hlavní čtveřice mladíků nemá ani špetku komického talentu. To už snad i ten Pečený sněhulák byl lepší (nevěřil jsem, že to někdy napíšu). Možná jen host Vojta Kotek za něco stál, ale to je málo. Viděl jsem první díl, ale nevěřím, že ty další budou lepší (a nehodlám to zjišťovat). Na skečové show tu zkrátka dnes nemáme autory. P.S. Podobný odpad je pokus Primy Mezi COOLky. ()

Kekik odpad!

Ráda se zasměji, když je čemu. Ovšem tady je mi spíše do breku z té trapnosti. Ale možná je chyba ve mně. Mám to puštěné v práci a dva hosté (víc jich tu není) se tomu smějí. Takže asi je to dobré? Ne, není. Jen já jsem střízlivá, oni ne. (Ne)omlouvám se, že hodnotím po pár minutách, ale někdy prostě víte hned, že je něco hodně špatně. ()

dogrose odpad!

Nevěřícně jsem zírala, co někdo dokáže vyrobit, a hlavně pustit na tv obrazovky. Fandím mladým lidem, když na sobě makají, zkoušejí nové věci, ale tohle? Kde je nějaká sebereflexe? Nejenže to nebylo vtipné, ale ani trapné, to nebylo nic, snad jen bez scénáře slova vypouštěná přímo do kamery. S dalšími díly rozhodně nebudu ztrácet čas. ()

tein odpad!

Znate ten pocit, kdyz se za nekoho tak stydite a je vam za nej tak trapne az byste se nejradeji propadli do zeme, nebo kdyz sledujete neco u ceho mate chut si vyskrabat oci? Tak presne toto je ten pripad. Banda snad nejvetsich ubozaku - radoby hercu ci co to je, si usmyslela, ze asi jsou zabavni a vytvorila tento odporny zapachajici odpad. Jen by mne zajimalo kdo toto platil a ci jsou to prominentni deti, pribuzni ci znami, ze se jim neco takoveho vubec podarilo natocit a hur - pustit do eteru. Nedodivano!!!                                        UPDATE: No tvl to nechapu, ze do sveta pustili i druhej dil (na kterej se rozhodne nehodlam divat). V zahranici pokud je pilot megapruser jako u tohoto paskvilu tak se serial rusi a divaci se uz necim tak odpornym dale neobtezuji. Jak je ale videt tak v CR je mozne vsechno. ()

D.Newman odpad!

Woow... Přiznám se, že televizi vůbec nesleduji a tak jen jednou za čas vidím nějaký český pořad, když se k tomu omylem nachomýtnu, protože na to zrovna někdo kouká.. No a co na to říct... Říkám si, kdo jsou vlastně tito lidé? To bude nejspíš výkvět talentových agentur popř famu atd... Nj a pak člověk zjistí, že hlavní "hvězda" je v podstatě povoláním syn.. Děsivej odpad opravdu.. Proč se nedělaj talentovky a brutalni x kolovy castingy na role jako je to v americe?? Tady vám stačí maminka nebo tatínek a je z vás "celebrita".. Jinak ta show je v podstate o tom, ze si tam 4 pubertaci hrajou jak maly deti a myslej si, ze je to hrozna sranda.. ()