Když je nadějná mladá umělkyně přinucena zapsat se do středoškolského atletického týmu, využije příležitost, aby si získala srdce dívky, do které je už dlouho zamilovaná. Ale záhy nečekaně zjistí, že se jí líbí někdo jiný, a odhaluje, co znamená pravá láska. (Disney+)

Aljak

Typická teenage coming-of-age rom-com s jemnou športovo-umeleckou témou presiaknutou lesbickou esenciou. Musím uznať, že postavy boli celkovo sympatické a aj zápletka mala čosi do seba, takže celkovo sa na to pozeralo celkom dobre. Aj keď to vo svojej podstate nebolo nič výnimočné, tak ten trojuholník Paige - AJ - Gabriela so sebou priniesol relatívne zaujímavý dej, ktorý sa neustále vyvíjal. Takže v podstate to bolo pre mňa prekvapenie, lebo som od toho nečakal v podstate nič. 3* ()

borecjeborec

Průměrná romantika. Holky jsou sympatické a jejich výkony ujdou, nic otřesného. Děj nebyl zrovna originální, ale měl svou pointu a spád. Největší problém jsem měla s celkovým scénářem, kdy každičký rozhovor obsahuje fráze typu I'm gay, I'm homosexual, I don't need protection, I use toys,... Nesouhlasím s tím, aby se takovéto věci podsouvaly teenagerum, navíc úplně zbytečně. Od třetiny filmu jich už nebylo tolik, ale na zkažení celkového dojmu to bohatě stačilo. 45 %  ()

Joppo88 odpad!

Nie som si istý, či môžem hodnotiť a písať, ale po 5 minútach som začal viac používať ovládač... posúvať, preskakovať... a... toto sa jednoducho nedá... des po všetkých stránkach. A to teraz nehovorím o neustálom natláčaní istej ideológie, už sa bojím každého filmu/seriálu, ktorý je novšieho dáta. To čo je... tfuj ()

Marze

Ustredni pribeh  je jednoduchy ,s trochou humoru. Mlada umelkyne na vysoke skole objevi, co vlastne mikuje. Film pusobi, ze se nemuze rozhodnout jestli to mysli uprimne, ci jen predstira  Casem se to ustali na bezny hollywoodsky teen pribeh zkoumajici radosti byti a LGBT a Ta prava se stava preslazenym. Herci jsou solidni a  typicky americky ruznorodi, az si nasinec predstavuje, jak tu soulozi rasy dohromady, jak bude za par let vypadat typicky americky krizenecky univerzalni tlusty americky vorisek. ()

butcher89

Krásný holky ze střední a jejich radosti a starosti. Být tam pořádně odvázaná lesbická scéna, tak by to bylo top. :D No dobrá, dospívající asi holt nejsou ještě tak zvrhlý, jako my třicátníci a výš. Čekal jsem, že to bude trapné, ale nebylo. Nejlepší hlášky měla Paigeina máma, jinak to není zrovna filmek u kterého se budete chlámat od začátku do konce. Moc se mi líbí slovíčkaření neboli punners, za to hvězda navíc. ()