Divákmi z donútenia: Skutočná American Horror Story

• Česko Nedobrovolné publikum: Skutečná American Horror Story (viac)
Dokumentárny / Krimi / Životopisný / Mysteriózny
USA, 2022, 2 h 18 min (Minutáž: 42–48 min)

V roku 1972 sedemročný Steven zmizne z Mercedu v Kalifornii. Keď sa o 7 rokov neskôr hrdinsky vráti, médiá sa jeho príbehu nevedia nabažiť. Ale toto nie je hollywoodsky koniec, ako sa zdá. (Disney+)

Warhorr

Škoda. Příběh je to vskutku zajímavý, jenže je to podáno hodně nezáživně. Ve zkratce, jednoho dne unesou malého chlapce, ten je několik let ''vězněn'', po několika letech se vrátí a vypráví svůj příběh. Natočí se podle toho i seriál, z kterého tady máme úryvků až až a já vůbec nechápu proč. Mohl být více vyobrazen jeho příběh po onu dobu sedmi let, chybí mi tu více info o únosci, je to prostě natahovaná nuda. První dva díly bych zkrátil na jeden, na nějakých 30 min a bohatě by mi to stačilo. To nejlepší přichází v díle třetím. To bych chtěl spíše vidět krimi dokument o jeho bráchovi než celé tohle představení, tam je to naopak zase hodně zkrácený. Docela zahozenej potenciál. ()

Silwer

Chybi tam vice infa z doby vezneni..Verim ze by to bylo zajimave.. Posledni dil se strycem je taky bez detailu vrazd.. Takze cely dokument spise plave po povrchu.. ()