Víkend u Vémolů

(relácia)
Reality-TV
Česko, 2022, 44 min

Zavítejte do Vémolandu, okaté nemovitosti v Měchenicích u Prahy, kterou obývá nejznámější český MMA bojovník Karlos "Terminátor" Vémola s přitelkyní Lelou a dalšími spolubydlícími krokodýli, lvicí, žraloky a dravými rybami. Moderátor pořadu Lumír Olšovský si navíc pro Terminátora připravil nečekaný doprovod v podobě jeho dvou dětí, které žijí v Anglii. Unikátní pohled za zavřené dveře kontroverzní české domácnosti, který plní titulní stránky bulvárních deníků v pořadu Víkend u Vémolů. (Voyo)

William_

Už rozumím proč u nás vše moderuje Libor Bouček a Leoš Mareš. Tento kdysi sympatický a kvalitní moderátor a herec Lumír Olšovský je dnes tak vyhořelý a zkrachovalý, že v pořadu bylo jasně vidět jak Karlosovi podlézá, jen aby neřekl něco "nevhodného". Byl v pořadu absolutně zbytečný, a kdyby natáčení proběhlo bez něj, nic by se nestalo.  Jinak ale bylo zajímavé pohlédnou za vrátka "Vémolandu". ()

ostravak30

Víkend u Vémolů je klasická přehlídka chlubení, kdy luxus a exotika vykračují hrdě. Proč a jak si pořídil Vémola tolik zvířat se nedozvíme. Má jen jen pro to, aby se na večírcích chlubil přátelům? Že jeho děti jsou tak rozmazlené, že je musí brát na večeře do centra Prahy, aby něco vůbec snědli, neboť on vaří zdravě a to by nejedli mu nijak nevadí. Vždyť jim chce jen dopřát vše, co neměl on sám. Hlavní problém ale nevidím v tom, že v podstatě shlédneme jeho exotickou vilu nebo si rodinka jde zaplavat na lodičky, u čehož se člověk ptá: A to jako proč? Ok, kdyby si zašli na centrifugu mohlo by to být pro diváka zajímavější, ale co má z lodiček? Nicméně hlavní problém je v tom, že se moderátor nedostává s Karlosem ani do žádné zajímavější diskuze. Hned na počátku třeba Olšovský cituje z bulváru, že kdyby byl syn českého Terminátora gay, že by to z něj vymlátil. Proč se ho na to nezeptá? Proč ho nekonfrontuje s myšlenkami, které Miloš Zeman o Olšovském vyslovil a jen okrajově se toho dotknou při prohlížení fotografií na zdi slávy? Jako by se Lumír bál reakce slavného nabušence. A tak mu opravdu podlézá, hlavně při natáčení přebalování. Vémola se sice opravdu stará jako učebnicový otec, ale to si buď nechává jako akci před kamerami nebo Lela má zkrátka moc práce s nehty a řasami než aby se starala. Takže tenhle dokument žádnou řádnou vypovídající hodnotu nemá. ()

Razzor_82 odpad!

"První žeru já a děti" Povrchní návštěva u vymletého MMA zápasníka. Prohlídka vily v plném luxusu se zvířaty má ukázat jaký je to král. Ať si má třeba tři vily a dvě zoologické zahrady ale proč s tím někoho opruzovat!0/10 ()

rublik05

Víkend u Vémolů. Samo o sobě to zní jako neskutečný bizár, shlédnutí tudíž nešlo odolat. Ve zkratce by se to dalo shrnout jako taková zvláštní exkurze do bydliště legendárního zápasníka, uvidíme ho jako starostlivého tatínka, zodpovědného chovatele exotických zvířat a milovníka luxusu, což také po celou dobu dává náležitě najevo. Moderátor je kapitola sama o sobě. Naprosto souhlasím s tím, že jeho podbízivý styl moderování a evidentní strach jít v určitých tématech více do hloubky byl místy až komický, kdyby tam vůbec nebyl, nic by se podle mě nestalo a možná by to pořadu i prospělo. Pokud by divák očekával, že se dozví něco nového či nějaké pikantnosti, patrně bude, tak jako já, zklamán. Show je tak spíše jen prachsprosté „flexení“, obyčejné zviditelňování se, absolutně bez nějaké větší přidané hodnoty. Za zmínku stojí snad jen ty zvířata a pěkný interiér „Vémolandu“, zbytek šel zcela mimo mě. 2/10. ()