Misia

(relácia)

Misia je prelomový a strhujúci súťažný seriál, v ktorom sa ocitne osem skutočných tínedžerov vo fantastickom, fiktívnom svete Všeríše, kde musia zachrániť Kráľovstvo naplnením starovekého proroctva. V priebehu osemdielneho seriálu sa títo hrdinovia ponoria do sveta fantázie plného hradov, členov kráľovskej rodiny, éterických sudičiek a čarodejnice, ktorej zámerom je deštrukcia a moc. (Disney+)

dragon94

Jako realityshow pro děti je to asi docela obstojné. Já bych ale mnohem více ocenil, kdyby se většina stopáže každé epizody nevěnovala nahranému průměrnému a předvídatelnému fantasy příběhu, ale více soutěžní stránce pořadu. Body tomu sráží i finále, kde po finálovém úkolu o to kdo se stane skutečným hrdinou, je vše ostatní už nahrané. A to ještě dost trapně nahrané. Co však musím pochválit jsou masky, kostýmy a prostředí, kde se tahle realityshow odehrává. Vše vypadá jak z filmu a některé příšery měli naprosto fantastické masky. Kdyby tam bylo méně omáčky a více soutěží, a kdyby to finále nebylo tak trapně nahrané, tak bych tomu dal o hvězdičku možná i o dvě více. 2* 42% ()