Děj se odehrává v Los Angeles. Peter Coyote a Nick Mancusco hrají dva kamarády z dětství, kteří nyní už mají po třicítce. Coyote ztvárnil umělce, jenž se specializuje na SM pózy, zatímco Mancusco je dědicem velké oděvní firmy. Kuriózní ovšem je, že je to právě hedonisticky založený Coyote, kdo si přeje trvalý vztah se ženou, zatímco "konzervativní" Mancusco se nemíní vzdát nezávazných známostí na jednu noc. Herečky Carol Laure a Carol Wayne jsou ženy, které budou pokoušet pevnost přátelství těchto dvou mužů a tím vlastně tyto zastydlé adolescenty donutí k tomu, aby už konečně trochu dospěli. (oficiálny text distribútora)

Jossie

Jen kvůli tomu chlapskému přátelství se na ten film dá koukat, ale ty tanečky a ty potvory ženské se mi vůbec nelíbily. Ale jinak tahle mužská vlastnost, nezahodit přátelství kvůli tomu, že vám někdo přebral vysněného partnera, mě vždycky fascinovala. ()

kleopatra

Kámoši do deště, kterým už není dvacet, se jako protiklady přitahují a tak bohém koření podnikatelskou nudu romantikovu, za to v něm má trpělivého posluchače a záložnu. Blue (sexy Coyote) maluje fantastické (!!!) obrazy, žije týdny v jednom tričku, odpadkovým košem je mu celý ateliér, ujímá se žen, kterých se bez boje vzdá Eli (sexy Mancuso). Ten kromě toho sbírá ony odpadky, pálí smradlavá trika a stojí při něm. Dojem trochu kazí známky tehdejších let - tanečky na dýzách, předpotopní érobik, hadříky -, ale jinak se mi film o kamarádství a tenzích mezi muži (kteří nesrovnalosti narozdíl od žen řeší tím, že si dají na tlamu) moc líbil. A prosím - zlikvidujte ten šílený český název - nikdo se tam nevdává, nežení, ani se k tomu nechystá! ()