Jimmyho rostoucí strach a paranoia způsobí, že vyprovokuje Larryho. McCauleyová a Miller dosáhnou posunu ve vyšetřování. Larryho terapeutka začíná mít obavy. (Apple TV+)

LachtanShows

Trochu mi uniklo, jestli se už rozdávaly alespoň nějaké menší ceny za televizní tvorbu letoška (Emmy už asi jo), doufám, že minimálně Paul Walter Hauser někde nějakou uzmul, protože jeho Larry je naprosto famózní. Takovéhle vibes měl mít Mindhunter po celou dobu! ()

castor

Larry Hall detailně popíše další vraždu a Jimmy si znovu uvědomí nezměrnost svého úkolu, zatímco vyšetřovatelé vyzpovídají dívku, kterou před lety (naštěstí) jen děsil. Holt sledování či pronásledování mladých dívek bylo jeho hobby. Scénář byl často velmi podobný: několikrát okolo nich projel ve své dodávce. A dal se do řeči. A pak nabídl odvoz. Když ho dívky odmítly, Hall je začal opakovaně přesvědčovat, aby si k němu nastoupily. Zbytek je asi jasný. Emočně hodně depresivní díl, solidní atmosféra, znovu skvělé dialogy a velmi dobří herci. Kromě ústředního dua po dlouhé době moc fajn role pro Grega Kinneara. ()

MickeyStuma

Emočně hodně depresivní část ve své podmanivosti zaujmout to nejzásadnější ze stanoviska smutného osudu jednotlivce jak po psychologické stránce, tak i po až neuvěřitelně skryté chytrosti. Detailnější pohled na stav věci v rámci daných skutků tady snad ještě nebyl. I ta zvolená atmosféra vychází děsivěji, než jaká ve skutečnosti je. ()

Frajer42

Spoilery! Tak jsem se dočetl, že Paul Walter Hauser dostal za svoji roli Zlatý glóbus a nelze jinak než s tím souhlasit, smeknout a žasnout. Takové výkony být v Mindhunterovi, tak nám ho neukončí. Parádní epizoda, kde napětí eskaluje. Nechybí vyzrazené tajemství o Jimmyho totožnosti ani toužebně očekávané přiznání a detailní popis vražd. Další vynikající epizoda plná opravdu velmi výživných dialogů a atmosféry, která by se rozhodně dala krájet. [84 %] ()