Ukradené srdce

• Argentína Pálpito (viac)

Obchodníci s orgány mu zavraždili manželku. Chce se proto za každou cenu pomstít a zaplete se přitom se ženou, která dostala její srdce. (Netflix)

TesterX

Obecně si myslim, ze serialy jsou nadhodnocena platforma. Jak se tahle telenovela s primesi erotickeho thrilleru muze pohybovat v cervenych cislech je mi zahadou. Kombinace Ordinace v ruzove zahrade, sobotniho tv thrilleru kanalu Prima Love a libovolne turecke soap opery neni skutecne zadnym veledilem natoz prumernym zapomenutelnym snimkem. ()

Dzanecki

Jsem trochu překvapen jistými názory na tento seriál.. Dle mého názoru šlo o povedenou tvorbu telenovely s prvky krimi a thrilleru. Na rozdíl od jiných zde padouši byli velmi autentičtí a romantická zápletka byla brilantně okořeněná vraždou ženy hlavního hrdiny, jejíž srdce bylo zapotřebí transplantovat jiné ženě, která se nakonec, aniž by to tušila, zamiluje do onoho hlavního hrdiny.  Celková dějová linie mě vtáhla, čekal jsem, co se bude dít dál. Seriál skoro neměl hluchá místa. Konec celého seriálu byl úžasný.  Dávám 4*, jelikož v této branži jde o top, co jsem měl možnost vidět. ()

Daydreamer odpad!

Naprosto děsivá telenovela, protahovaná k nejzazší mezi, kam až je to vůbec možné. Nedůvěryhodné postavy, stupidní konverzace. Scény, které zřejmě mají vést k soucitu, jsou nanejvýš trapné, až k smíchu. ()

sofiapetra odpad!

Prolétla jsem vsech 14 dílů během jedné hodiny. Jedná se o čistokrevnou telenovelu, takže dávat tomu odpad není úplně na místě, protože ve svém žanru to může být třeba i pecka. Ale odpad dávám právě obecně tomu žánru a formě zpracování. To už totiž není ani virtuální realita, ale daleko spíš se to blíží peklu. A aniž bych chtěla, nebo si dovolila hodnotit něčí vkus, pokud to má na ČSFD 74%, je to ostuda. ()

Dejna

Za mě obstojný thriller, rozhodně bych neřekla, že se jedná o telenovelu..  Jasně, nebudeme tady řešit, jak moc je to celé uvěřitelné a trocha toho patosu tam taky je, ale pokud od toho člověk nečeká bůhví co, tak si myslím, že ho čeká (vzhledem ke zdejším komentářům) příjemné překvapení. .-) ()

• Natáčelo se v kolumbijské Bogotě. (fiLLthe3DD)