Sériový vrah Millard Findlemeyer (Gary Busey) prevrátil život mladej Sarah Leigh (Robin Sydney) totálne naruby. Pred dvomi rokmi sa totiž dievčiny rodina ocitla v nesprávny čas na nesprávnom mieste, čo stálo život jej otca i brata. Za pomoci jej svedectva síce Millarda odsúdili na smrť a popravili, ale skutočné peklo začína až teraz. Nielen že ich malá rodinná pekáreň má veľké existenčné problémy, navyše Millard sa vracia zo záhrobia. Jedného dňa Sarah nájde pred dverami zásielku korenia na perníky. Dievča ho vyskúša, čo sa jej však vypomstí. Zmes totiž obsahovala popol popraveného vraha a ten sa prevtelil do perníkového mužíčka, ktorý má jediný cieľ - pomstiť sa. (beso74)

Nikolas__

Gingerdead man nebyl tím zábavným béčkem, jak jsem si ho představoval. Ta jedna hvězda za design perníčka a jeho hlášky plus začátek a jeho smrt. TO jsou beze srandy jediné plusy. Je to skoro až céčkový slasher s ujetou zápletkou, herci, postavy, hudba - děs běs. Navíc film má 70 minut - z toho víc než deset minut zabírají finální titulky, a asi 6 minut úvodní titulky - WTF?!?__Až moc otevřený konec atd. 2/10 ()

Campbell

Neuvěřitelné co lidi dnes nevymyslejí aby mohly zabíjet nebohé teenagery, tentokrát tu je zabijácký perníček a nebude to ten hodnej smrad ze shreka. Band už má za sebou dost filmů o malých vraždících loutkách, a tentokrát zkoušel něco jiného, sice to je jedno a to samé ale jde to. Největší problém bude asi v samotném perníčkovy kterej se hejbe opravdu neuvěřitelně špatně, což mi nešlo moc přes oči. Jeho sekané kecání či máchání nožem za moc nestál. On prakticky nic jiného nedělal. Škoda. Busey je fakt parádní šílenec a přehrává jak to jen jde. Jeho hlas se dokonale hodil. Bohužel Bandovy se tohle moc nepovedlo, neříkám dávám 3* ale už to není to co bejvalo. ()

darkrobyk

Od Ch. Banda neočekávám nic velkolepého, ale přeci jen, tohle mě moc nebavilo. Film jakoby vznikl v 80. letech, jenže to by v něm byly nahota a gore. Na krev sice dojde, ale kulka či kudla v hlavě to nezachrání, efektní je jen uťatý prst, což je trestuhodně málo. Ostatně by mě zajímalo, na kolik nábojů byl zásobník pistole... Největším minusem je i přes milosrdnou stopáž neúměrné žvanění, co nemá konce. Nejlepší je poslední čtvrtina, kde se ale mohlo ještě přitvrdit. ()

drankeryth

Yeeeehhh, oziveny pernik masakruje zamestnancov v pekarni. Je zabavny a najlepsie sa mi ratalo, ked soferoval auto, to nemalo chybu. Nakoniec ho zjedol jeden zo zamestnancov. Pernikovy panacik potom ovladol jeho telo a pri strelbe do jeho noveho tela bol nesmrtelny. Banda tupcov si s nim poradila a supla ho do dobrej vyhriatej pece. ()

pornogrind

Bytem se linula vůně perníku, která mi dala vzpomenout na tenhle film. Moc jsem si od něho nesliboval jelikož režisérem je Charles Band, kterej chrlí filmy na kvantitu nedbaje na kvalitu. Ani tenhle film nevybočuje z jeho zajetýho podprůměru. Rozhodně mě to ale pobavilo víc jak nedávno viděnej Evil Bong a vůbec nechápu, že ho ještě baví točit další a další pokračování. Stejně tak nechápu lidi co na jeho tvorbu koukaj. Já jsem se tímhle nadobro poučil a další Bandovy "filmy" vynechám. Odtud nic dobrýho určitě nepřijde. ()