Bezvýznamný zlodějíček Larry Gigli (Ben Affleck) má příležitost vylepšit si jméno důležitým úkolem. Ricki (Jennifer Lopez) je ostrá gangsterka. Tihle dva se náhodou setkají při jedné zakázce, která se jim však vymkne z rukou. Budou spolupracovat? A zvládnou nečekaně velkou vzájemnou přitažlivost? (Bontonfilm)

Dudek

Odpad? Jak snadné ho dát, ale sakra proč? Chcete se distancovat od výsledného produktu. Film kde vystupuje mentálně postižený, lesba a ozve se několik vulgárních uražek přeci automaticky neznamená odpad! Láska s rizikem rozhodně nepatří mezi nejhorší filmy, a stejně tak nemohu souhlasit s většinou komentářů, na které jsem se tu podíval. Například herecký výstup Al Pacina je vůbec to nejhorší co ve filmu je! Ten člověk to vůbec neuhrál nebo minimálně dabér, neboť mimika v této epizodní roli nerozhoduje. Jennifer a Ben naopak hrají více než obstojně, přesně zapadli do svých rolí a daří se jim dokreslovat charakter postav. Navíc scény, kde jsou jen oni dva a nejdená se zrovna o nějaké gangsterské povídačky s dementem na telefonu, jsou asi tím nejlepším co film nabízí, příjemně plynou. Samotný scénář není příliš originální, to sice je pravda, ale hlooupý také ne, hodil bych jej do průměru, neboť funguje - sice používá osvědčená schémata, ale to také není problém. Hudební doprovod je fajn, neruší, ale příjemně se poslouchá. Také některé scény se opravdu povedli a jiskří to tam i dobrými dialogy, i když za několik scének by si zasloužili tvůrci pár facek. No a Martin Brest se ukázal jako schopný režisér, řemeslná kvalita snímku je na úrovni a drží celý film příjemně pohromadě. ()

Kryton

WTF? Duo dřeváků Affleck a Lopez v jednom filmu! A co tam dělá Walken a Pacino? Nepadl větší díl rozpočtu tomu, aby tyto hvězdy zavřely oči před scénařem? Film je totiž neskutečná blbost a jestli chcete užitečneji využít 117 minut. Zkuste po celou tu dobu myslet nad nesmrtelností chrousta anebo jít na pivo. Proč jsem to jen já neudělal?! ()

Arsenal83

Dnes už slávny film pre svoje trápne formulky: "Ja som býk a ty si krava" alebo "Keď môj penis kýchne, hovorím Boh ťa žehnaj", brutálny trapas. Trapas scenárom, ale aj hercami, drevenejší nie je ani eben. To drevo aj ten herec či moderátor. Zaujímavé je, že práve tu sa Jen a Ben prvýkrát do seba zamilovali. Dnes už vedú druhý vzťah, som zvedavý kedy to zase zabalia. Predsa len jej sa už pomaly objavuje šiesty krížik na chrbte a Ben môže chlastať aj s mladšou. ()

Vital

Jennifer Lopez si prostě ráda hraje na princeznu,a že je to kus ženský dokazuje i tento snímek,dobrý tu jsou její hlášky a všemožný citace,snímek trochu vyvodí z míry,že je udajnou lesbičkou,ačkoliv těžko říct,zda mělo být schválně průhledné že není,nebo jen špatně natočené,jinak tu jsou všechny aspekty na tradiční "lovestory",na kterou jsme už dávno zvyklí,určitě bych to neodsuzoval tak nízko,jak většina lidí tady. ()

Marek1991

Sexistický a hlúpo drsný film s nádhernou Jennifer Lopez a sympatickým Benom Affleckom. Jedná sa o nezmyselný a nedôveryhodný príbeh s veľkou dávkou nudy v skoro dvoch hodinách. Romantická komédia ani náhodou, navyše ten postihnutý chlapec je tam príťažou, lebo akosi to nedáva zmysel, celé to pôsobí rozpačito, je to prakticky dosť zbytočný film. ()

• Postavu, do které se ve filmu zamiluje Ben Affleck, měla původně hrát Halle Berry. (Pumiiix)
  • Film se natáčel v Culver City, v Long Beach, v Los Angeles a v Orange v Kalifornii. (rafix)