Zítra je taky den

• Južná Kórea Naeil (viac)

Muž, ze kterého se po nehodě stal napůl člověk a napůl duch, se v podsvětí ocitne mezi posly smrti a začne v jejich službách vyrážet na zvláštní mise. (Netflix)

Recenzie používateľa Nam.94 k tomuto seriálu (2)

Zítra je taky den (2022)

Miluju<33 Po dlouhé době kdrama na které se chci podívat znovu. Začala jsem to sledovat s nulovým očekáváním, s tím že jsem neznala ani jednoho herce a koukám na to vlastně jen proto, že se tam objevili jména Taeho a Kooka a chci vědět o co jde. Rowoona jsem si okamžitě zamilovala, ta jeho roztomilá role se soucítěním ke každému případu, vtipných připomínek si mě získala snad v prvním díle. Pana Lima (nevím jak se jmenuje herec který ho hrál, prostě ten černo -blonďák) si mě získal hned po Rowoonovi, sice nebyl tak mluvný a k nakousnutí ale i přesto, v sobě měl kouzlo které neumím vyjádřit slovy. A Kim Hee- sun alias Ryung.. pro začátek bych chtěla říct že si těžko vytvářím vztahy s herečkami, především s korejskými protože jsou vždy nemastné, neslané a s jedním výrazem v obličeji. Ryung ale byla jiná, cestu jsem si k ní hledala asi do 4 dílu, poté jsem si ji zamilovala též ( a dokonce kvůli ní zkoukla její nové drama Sny o druhé svatbě (seriál) (2022))  Toto drama můžu jen doporučit! Chápu, že to pro někoho nemusí být lákavé protože téma sebevraždy je samo o sobě vážné a ve společnosti zavrhované. Mně osobně jako člověku co měl pár krizí se to líbilo, ano byli tam momenty které nezachrání jen "popovídáni " si s cizí osobou ale i přesto, to ve mně vyvolávalo pocit útěchy. Tento seriál vlastně poukazuje na to, že každý máme osud ve vlastních rukou a i přesto, co nám společnost udělala se musíme znovu postavit. Zítra je taky den a je na nás, jestli bude zítřek lepší než dnešek. A btw Rowoon je zpěvák (ve skupině Sf9) takže pokud jste se do něj taky zamilovali tak se běžte podívat na jeho písničky<3 ()

Padlá květina 1 (2022) (E01)

Byly tam chvilku natahovačky? Ano. Vadilo mi to? Ne. Jsem mladší publikum na které je tento seriál (asi) mířený ale mně se to líbilo. Paní Kuová si drží chladný výraz a je nepříjemná, vadí mi to? Ne, má to své vlastní kouzlo. Pan Lim tam moc nebyl ale když jo tak to bylo vtipné. Rowoon ukázal, že je schopný se vrhnout do hraní jakékoliv situace. Dokáže ze sebe udělat naprostýho blbce i ťuťánka k nakousnutí.milujuuu ()