Charlie a Nick řeší to samé co většina puberťáků. Jsou každý z jiného těsta, ale i tak se spřátelí a brzo zjistí, že k sobě možná cítí něco víc. (Netflix)

Recenzie používateľa fixaman k tomuto seriálu (3)

Srdcerváči (2022)

Všechny čtyři díly komixové předlohy jsem zhltnul za večer. A musím říct, že ze seriálové podoby nemůžu být víc nadšený. Charlie a Nick jsou prostě pár, kterému nejde nefandit. A stejně tak Tara s Darcy no a samozřejmě i Tao s Elle. Dlouho jsem neviděl seriál, ve kterém by mi byla tak neskutečně sympatická každá postava. No a hlavně jsem ještě nepoznal sérii, která by tak věrně ukázala, jaké to je být teenager a vyrovnávat se svou odlišnou sexualitou. Už teď se těším na další řadu a nemůžu jinak než dát plný počet. Srdcerváči se jednoznačně zařadili do mé seriálové top 10 <3 ()

Polibek (2022) (S01E03)

Nejlepší LGBT seriál všech dob! Kéž by tohle bývali točili, když mně bylo 15. Nick a Charlie jsou k sežrání a Tara s Darcy vyoutované na můj nejoblíbenější song od Chvrches, to je prostě top! Ještě teď mě bolí pusa, jak jsem se celou dobu usmíval. Alice Oseman musí vrnět blahem, jak zvládli Srdcerváče zfilmovat! Hned jdu na další díly <3 ()

Šikana (2022) (S01E07)

Zatím s přehledem nejslabší díl celé série. Tvůrci se definitivně trhli od komixové předlohy a začali si děj upravovat podle libosti, což se bohužel projevilo spíš negativně. Snad to finále spraví. ()