Na divoké oslavě narozenin, kde se Nickovi svěří kamarádka Tara, to pořádně zajiskří. Nick pak řekne Charliemu, co cítí, a oba se ještě víc sblíží. (Netflix)

Trevor

Pre tínedžerov a pre staršie homoklády ktoré mrzí že teraz nemajú 15 a celý svoj život strávili v hetero manželstve po ktorom pochopiteľne nasledoval rozvod nadpriemerný seriál, rovnako ako pre 50nikov ktorí vystupujú na zoznamkách ako mladší jedinci s túžbou zaryť sa hlboko do mladého zadočku. Pre obyčajného diváka typický Netflix korektný bulšit ktorý rovnako ako Sex education nemá čo ponúknuť. Okrem krátkych epizód. Chúďatko Charlie bude nakoniec opäť šikanovaný a tak bude splnená povinnosť rôznofarebných teplých párov a šikany a je obrovský predpoklad že sa ešte objaví prísny biely otec (zrejme u Nicka) a nezabudne sa na bububu kresťanov. Ak by tomu tak nebolo tak to bude obrovské prekvapenie. ()

fixaman

Nejlepší LGBT seriál všech dob! Kéž by tohle bývali točili, když mně bylo 15. Nick a Charlie jsou k sežrání a Tara s Darcy vyoutované na můj nejoblíbenější song od Chvrches, to je prostě top! Ještě teď mě bolí pusa, jak jsem se celou dobu usmíval. Alice Oseman musí vrnět blahem, jak zvládli Srdcerváče zfilmovat! Hned jdu na další díly <3 ()

quokam

Po třech viděných dílech. Taková netflixovina. Neurazí s výjimkou lidi trpici akutní homofobii, ale ani nepotěší. Postavy mi nepřijdou moc sympatické, s výjimkou transgenderky. Uvidíme. Na rozjezd dávám 40. ()