Resident Evil: Lék

Něčí malá holčička (E06)

(epizóda)
  • USA Someone's Little Girl

Po nečekaném setkání se Jade vrací do rodiny. S Amritou pak objeví něco, co může všem úplně změnit život. (Netflix)

Algernons

Takový build up k setkání sester a nakonec toto jo? No první fuck up považuju za to, že se znovushledají dřív, než se v minulosti stihnout rozdělit. Jak to pak má mít takovou emocionální váhu? Další chyba je v tom, jak nakonec samoučelně to působí, když tam není nic velkého, ale jen malý pokec, kde se ukáže, že jsou vlastně v pohodě, ikdyž jsou na jiné straně barikády. Silný dramaturgický a scénaristický fuckupy. A pak jen další nahodilosti, bordel a nejhorší dialogy, které tu do teď byly. A další nahodilosti. ()

Sabrewulf odpad!

Už se to začíná bortit jak domeček z karet. Dějově naprosto rozplizlé, nudné, bez akce a já se začínám ptát, jaký to má celé smysl, o čem to vlastně je a proč se to točilo. Jakoby všechny nápady (ty nápady do hodně velkých uvozovek) vystříleli v první polovině a v druhé už nevěděli kudy kam, stává se z toho něco úplně jiného. ()

kenkaku

Minula epizoda byla 80% o lince 22, tentokrát to je naopak. Minule jsem si stěžoval na nudné kecy, to jsem ale netušil jakou žumpu scénář připravil tentokrát (jako fakt klavírní koncert místo analýzy vzorků?). Polovina epizody je čistý nudný odpad a druhá je vrchol idiocie. ()