Jade a Baxter jsou vydaní na milost zmatenému vůdci Bratrstva. Mladou Jade a Billie rozhodí zpráva o jejich otci. (Netflix)

Algernons

Asi jsem zdegenerován tím letošním hnůjem, co nám nabídlí největší značky na seriálové scéně, ale vlastně to bylo zas oukej. Opakoval bych se tím, že provedení je solidní ale vize jako takovýá je nemotorná, více než provedení. Ale třeba únik z vězení, sřílení zombií alá wannabe jeden záběr a finální prostřihy mi přišly hrozně fajn. ()

kenkaku

O co víc je linka 36 lepší o to lepší je 22 otravnější. Samozřejmě scéna s granátem je idiotská až na půdu, ale děj jede a je na co se dívat (což se o nudných vrtoších dvou náctiletých pipek říct nedá). ()

Trevor

Za scény z väzenia infikovaných by to boli 4*, za rasistickú vsuvku liberálnych neofašistov keď- úplne nečakane - mladá afroamerická klitorisáčka prežije kým biely muž skape o hviezdu menej za linku teenage romance veľmi slabé 2*...takto zničiť RE dokáže iba Hneďflix. ()

Sabrewulf

Jeden z nejhorších způsobů, jak ve svém hororu pojmout zombíky, zmutované lidi, nebo v tomto případě retardy s opičími neštovicemi, je, když je necháte extrémně se ksichtit, všelijak kroutit hlavou, dělat trhané pohyby, no prostě udělat z nich stejně pozérské šašky jako ve Snyderově ARMÁDĚ MRTVÝCH. Dosáhnete totiž pouze toho, že jsou v lepším případě k SMÍCHU, v tom horším jde o naprostý cringe fest. Na zombiích je nejstrašidelnější právě ten prázdný/neutrální výraz. /// Je zajímavé, jak se s každým dílem odkrývají další a další negativa, v této epizodě (konkrétně celá scéna ve vězení) se projevilo, jak moc má tahle shitshow FEELING ANDERSONOVÝCH FILMŮ S MILOU. A taky začíná být brutálně stereotypní, jak se hlavní hrdinka neustále dostává mezi různé skupiny lidí a vždycky nakonec zůstane jen ona sama. Uff. ()

• Postava s motorovou pilou zahalená pytlem přes hlavu je odkazem na ikonického herního záporáka ze hry „Resident Evil 4“. (UncleMorty)
  • Psací stroj, který vidíme hned v několika záběrech, kdy se Jade (Ella Balinska) snaží dovolat své dceři z uzavřené místnosti, je odkazem na herní adaptaci „Resident Evil“, kde se psací stroj používá k uložení hry. (UncleMorty)