Dost bylo přeslazeného umírněného humoru! Zdravá společnost snese zdravou kritiku! Dokážete se zasmát sami sobě? Sledujte show bez cenzury, diskriminace, korektnosti, taktu a zábran. Show o každodenních situacích, ze kterých vám bude běhat smích po zádech! (TV Prima Cool)

FildasCZ odpad!

První scéna byla dost zajímavá a člověk by čekal, že bude sranda, ale byla druhá scéna a zabila to 3 scéna. Sakra přijde někomu normální, aby defakto celou scénu vypípali, protože tam byla sprostá slova ? Však jsem z toho měl defakto migrénu. Totální znechucení a chut to vypnout. Zbytek jsem dokoukal už  s tím, co tam ještě bude. Jako toho herce a jeho youtube kanál  mám rád, je to vtipné má to hlavu a patu, ale tohle ? Tohle někdo vypustil bez původního shlédnutí. ()

trebushet odpad!

Scénky=odpad. Výkony těch "herců" nebo "komiků" nebo co to má sakra být=odpad. Kdysi jsem si myslel že tv nova produkuje ... ale to co poslední dobou pouští do světa tv prima tak to fakt stojí za to. A ještě mají tu drzost do lidí cpát jak je důležité sledovat reklamu aby mohli produkovat takovéto ... dejme tomu hrůzy ()

3pe3k0

Primáci nám zhruba po roku od uvedenia "meganekorektného" Adolfeena opäť sľubovali show so štipľavým humorom, ktorá v našich končinách tak strašne chýba, no znovu to nedopadlo vôbec slávne. Pravda, oproti plyšiakovi tu je nejaký progres ale stále je to väčšinou ťažká bieda. Tak schválne. Sled scénok okolo Havla je naozaj nekorektný a niečo také sa na našej miniscéne len tak nevidí. Na druhej strane tu ale máme epizódku o "trollovi", ktorou ako by sa tvorcovia snažili zavďačiť aj druhej strane názorového spektra. Jasné, robiť si srandu z oboch táborov je ok. Avšak potom to vyznieva trochu zvláštne, keďže sa relácia prezentuje ako niečo, z čoho budú určitej skupine obyvateľstva stáť vlasy dupkom. Celá táto scénka, konceptu programu akurát tak podkopuje nohy. Takto to vo výsledku pôsobí ako mišmaš, kde sa mal vlk nažrať i koza mala ostať celá a aby v tom mal divák dokonalý zmätok, ako bonus dostal niekoľko trápnych pokusov o vtip. Škoda, tak možno o rok. ()

Marigold odpad!

Dobře, že televize dává prostor postiženým, ale bohužel to poškozuje i mozek náhodného diváka. Důsledně retardovanej hereckej workshop s random nastřiženým smíchem. ()

TaryhoEgo odpad!

Co to bylo? Prej show bez cenzury a korektnosti! Ani hovno. Je to pořad, ve kterém jsou scénky z různých situací. Nic víc v tom nehledejte. Jenomže ty scénky jsou strašně natočené, a ukončené umělých smíchem. Připomněly mi TV Reginu. Jako by to nestačilo, ještě nám sprostě lhali a pořad je tvrdě cenzurován. Třetí scénka je tak vypípaná, že si sousedé mohli myslet, že mám poruchu přijímače. A přitom původní pořad MeziPůlky je skvost. Plný nekorektního humoru. Vznikl tam např.: legendární Prodavač Lockdownu.Tohle je průser královských rozměrů. Má to ambice sesadit Premiéra z trůnu. Chtěl jsem dát Primě Cool ještě šanci, ale oni si ji nezaslouží. Stále zůstává nejhorší TV v České Republice. ()