Vražda Lexi Parksové je objasněna. FBI zasáhne Bosche a Chandlerovou na citlivém místě. (Prime Video)

warrenur

Bosch si konecne zrejme uvedomuje, ze Mo, je nielen velmi sikovny typek pre vsetko a riesitel jeho "pruserov", ale zrejme i priatel, ktoreho doteraz celkom slusne vyuzival. Logicke, ze v uvode citil vinu. "Everything must GO!" Situacia v luxusnej vile vyeskalovala rychlo. Chandler-ovu neuprosne dobehla "vec" z minulosti. Sucitil som so starym transparentnym majitelom pravnickej kancelarie. :) Velmi slusna epizoda. 80% ()

Necrotongue

Mám pocit, že se s blížícím se závěrem druhé série mírně zvyšuje kvalita jednotlivých epizod. A jsem si naprosto jistý, že za touto rostoucí kvalitou stojí fakt, že z těchto dílů cítím mnohem víc Connellyho než zdejší scénáristy. Já se do nich nechci navážet, ani netvrdím, že je všechno, co dělají, špatné, jen je jasné, že musí do seriálu dostat témata poplatná dnešní nemocné době (ano, myslím tím politickou korektnost, genderovou vyváženost a další podobné hrůzy), která mi kromě snížení kvality nepřinášejí zhola nic. Osmá epizoda rozhodně patřila k těm lepším a já z toho mám radost. / Poučení: Nejbezpečnějším vozidlem je šlapací auto. Neexploduje v něm palivo ani baterie a je navíc jednoznačným přínosem pro životní prostředí. ()