Když se Vanceův případ posune do nové fáze, Bosch čelí stále většímu nebezpečí. Maddie i Chandlerová se zaobírají kontroverzní policejní střelbou. (Prime Video)

Necrotongue

Osmá epizoda nebyla špatná a navzdory tomu, že nebyla zrovna přeplněná událostmi, jsem se nenudil. Ale... Už, už to vypadalo nadějně, tvůrci se po dobu sedmi dílů drželi zpátky, ale už je to tady. Zlí bílí policisté zase trápí slušné, empatické a tolerantní BLM lidi, přičemž jsou jim trnem v oku hlavně oba dobročinné spolky pro rozvíjení kulturních a sportovních aktivit mladých BLM Američanů: Bloods a Crips. Mimoto se mě zmocňuje dojem, že pokud by si ve Státech (a už nejen tam) našel člověk partnera stejné rasy, byl by zřejmě postaven před soud. Mně je v zásadě jedno kdo s kým, jde mi jen o to, že se to s tou korektností tlačí ad absurdum. / Poučení: I dobrá zpráva může mít za následek špatné události. ()

warrenur

"So, how much?"..."..bilions" Obocie na vrch. :) Devenka v zavere bola ako z Johna Wicka a klasicke klise. Zvlast, ked typek spoluzmrdovi tvrdil, ze s tym nechce nic mat, zrejme zhana proficku na dirty work.  70% ()