Bosch se zasadí o spravedlivé vyřešení případu Lexi Parksové. S podporou starého známého má Chandlerová našlápnuto k velké kariéře. Maddie se vyrovnává s tím, že poprvé ve službě zastřelila člověka. Mo dostává od FBI tvrdé ultimátum. (Prime Video)

Necrotongue

No, a mám za sebou finále druhé série. A nebylo špatné. To já poznám; když skončí řada seriálu a mám pocit, že by mi vůbec nevadilo, kdyby měla ještě o několik dílů navíc, vím, že se tvůrcům zadařilo. Samotný závěr nechal správně otevřené dveře pro další pokračování, zároveň ale ukončil hned několik dějových linií, přinesl zajímavý děj, který mi nepokazila ani mnohdy podivně fungující invence scénáristů, takže jsem byl spokojeným divákem. / Poučení: Nelez do telefonů jiných lidí. ()

warrenur

"I worry about loosing my empathy". To bola zaujimava a i uveritelna myslienka. Velmi slusny vhlad to psychologie po velmi stresovej situacii. Pobavila linia s Mo-om, ktora v predoslom dieli posobila zasadne. Zaver perfektny...Bosch sa proste nezaprie, hlavne, aby dcerka nevedela. Snad pride dalsia seria. Je uzasne, kolko rokov tvoria ozaj vynimocne kvalitnu krimi. ()