Bosch a Chandlerová získávají klíčová svědectví proti Ellisovi a Longovi. Chandlerová vyráží do závěrečného tažení proti federálům. Maddie a CRU dostávají za úkol chránit Bosche, zatímco je Ellis na útěku. (Prime Video)

Necrotongue

Asi jsem se se slovy o vzestupném trendu v předchozím komentáři / recenzi trochu ukvapil, protože mě děj deváté epizody nepotěšil tak, jak tomu bylo v případě osmého dílu, i tak se ale jednalo o část, kterou mohu řadit k tomu lepšímu z druhé série. Nepamatuji si děj Přeběhlíka slovo od slova, ale mám takový dojem, že scénáristé dokázali zachránit další minimálně dva životy, a to jim slouží ke cti. Jen mě zklamalo, že tvůrci seriálu považují své diváky za nedostatečně bystré či snad naivní, protože to závěrečné velké odhalení bylo průhledné jako sklo. Už dlouhou dobu. / Poučení: Neusni na vavřínech. ()

warrenur

"Is it about the election?..." "It's about justice"...tak urcite, ja na to. :) "No more CRAZY!" od dcerky. "Yes, officer." Od tatina. To bola podarena scenka. Potesilo i to, ze tvorcovia neostali pri tom, ze by bol Bosch neomylny a vzdy o krok vpredu. Aky to rozdiel oproti inym, tuctovym serialovym postupom a klise. Nuz a zaver, bol trochu ocakavany, aspon pre nas, pozornych divakov....nuz Mo, co zalubenie ti zrejme neprospeje. Slusna epizodka. ()