Bosch se zapojuje do nebezpečného finále Vanceova případu. Chandlerová se pokouší získat nepravděpodobného spojence v žalobě pro neoprávněné usmrcení. Maddie platí daň za to, že svoji práci bere příliš vážně. (Prime Video)

Necrotongue

I desátou epizodu jsem očtyřkoval, přestože došlo na tradiční scénáristické klišé. Fakt nevím, jestli je to k smíchu nebo k pláči, když tvůrci filmu nebo seriálu vygenerují postavu dokonalého zabijáka, který střelí na padesát metrů (pistolí / revolverem) plně rozběhnutou, kličkující veverku do oka, aby pak v souboji s hlavním hrdinou osudově selhal. A byla tady ještě jedna drobnost. Z mého pohledu není vyprázdnění zásobníku do výtahových dveří nebo prázdné postele známkou profesionality. Tipoval bych to spíš na silnou nervozitu. No, ale kromě těchto už tradičních blbostí dotáhli tvůrci první řadu nového Bosche k solidnímu závěru, uzavřeli to, co uzavřít mohli, a připravili okno pro to, aby se mohla přikrást příští sezóna. / Poučení: Nepočítej výstřely, počítej zbraně. ()

warrenur

Trosku "risky", pohravanie sa s profesionalkou, a jej "prichytenie" mi prislo skoro az parodicke. Zaver s odhrnutou sietkou husty. Celkovo urcite nadpriemer, skoda vsak tej naivity voci profesionalke. Hoci, netvrdim, ze nemohla vyjst aj na zaklade jej vysokeho ega. ()