Chystá se zúčtování v sídle ministryně obrany Hartleyové na ostrově Orcas, a cesty Reece, Katie, Bena a Tonyho se kříží. (Prime Video)

drackula

V istých momentoch predvídateľné zvraty, ale ako celok finále fungovalo. Reportérka dávala správne otázky a nastavovala systému zrkadlo a Reece prispel svojou akčnou troškou a udržoval dynamiku. Záverečný dojazd bola dôstojná bodka (aj keď predvídateľná). Dalo sa z toho vymačkať o niečo viac, ale prevláda spokojnosť. 90% Amazon prime ()

warrenur

Dost dlho sa "filozofuje" medzi ministerkou a nasou nebojacnou reporterkou.  Trochu dviham obocie nad tym, ze sice "kontrolujete" pristupove pozemne cesty, ale akosi vam vysumi z hlavy, ze by bolo dobre mat kohosi na pobrezi. Trebars nejaku tu lodicku, ci typkov s dalekohladom. Zvlast, ked o potencionalnej hrozbe viete. Svetla chvilka vsak rozhodne bola slovna konfrontacia neohrozenej investigativky. Fajnova atmosfera pocas toho. Zaver sice pateticky, ale stale v duchu Chrisovho "executive producer" nerativu. :) Nadpriemerna epizoda, hoci ten zaver mi prisiel prilis prvoplanovy. ()

castor

„Kolik času zabere říct: Zastavte misi!“ Při riskantní akci padla prakticky celá jeho četa. Záhy zjistí, že za smrtí kamarádů nestál nepřítel, bez podpory a zázemí se pustí do vyčerpávající odvety. A dostane se až do nejvyšších pater. Podle ministryně obrany denně spáchá sebevraždu až 22 válečných veteránů. K tomu je třeba přičíst sebevraždy v aktivní službě a je z toho dvojnásobek 11. září každý rok. Delší nasazení, více stresu. Bylo třeba něco udělat a letitou záležitost řešit, stojí si za svým ministryně. Finálový díl fajn, jen je škoda, že společné scény mezi ministryní a novinářkou Katie jsou poměrně neobratně uchopené. A takhle by navíc rozhovor neprobíhal. K Tayloru Kitschovi, který byl celou dobu tvůrci trestuhodně nevyužívaný, se raději nevyjadřuju. Finální zvrat byl za mě už poměrně šílený. ()